Karščiai susuko galvas: Kaune dužo vitrinos ir automobiliai

Karščiai ir veikiausiai alkoholis žmonėms susuko galvas: Vilniuje girtas vyras, išdaužęs vitrininius stiklus, naktį įsibrovė į teismą. Kaune anksti ryte tikriausiai girtas jaunuolis gatvėje daužė viską, kas pakliuvo po ranka: vitrinas, automobilius. Taip pat pranešama apie vandalizmo atvejus Vilniaus senamiestyje: dažais aplietos Vilniaus Gaono ir daktaro Šabado skulptūros.

Štai kaip Kauno senamiestį anksti ryte nusiaubė vandalas: apniokoti keli automobiliai, išdaužta dešimtys langų. Aiškinamasi, ar visa tai padarė vienas žmogus, ar viską savo kelyje daužė keli asmenys. Tai turėtų paaiškėti peržiūrėjus stebėjimo kamerų įrašus.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaune dužo vitrinos, automobiliai

Liudininkai pasakoja,  kad triukšmą jie išgirdo apie septintą ryto, o tada išvydo šventosios Gertrūdos gatve nubėgantį jauną vyrą. Gyvūnų priežiūros centro „Nuaras“  darbuotojai suskubo šluoti stiklus, baiminosi, kad į klinikas atvesti augintiniai nesusižalotų.

„Pamatėm, kad pagrindinių durų stiklai yra išdaužyti, visa gatvė nusėta gėlių žemėmis, tos gėlės, kurios buvo susodintos, buvo išvartytos, durys buvo apspardytos ir toliau einant ta pačia gatve matėme ir kaimyninių įmonių stiklai yra išdaužyti, vienų įmonių iš viso išdaužti, tai visa gatvė nusėta, dar paskui sužinojom, kad dar ir automobiliai suniokoti“, – pasakoja veterinarijos gydytoja Meilė Gustaitytė. 

Manoma, kad  vandalas siautėti pradėjo nuo Laisvės alėjos pusės –  pirmiausia kliuvo paminklų dirbtuvėms.  O už Gimnazijos gatvės sankryžos niekšelis dar labiau įsisiautėjo – skaldė ir automobilių stiklus,  ir pastatų duris bei  langus. 

Kuo viskas buvo daužoma, kol kas neaišku. Žmonės sako, kad akmenų ar plytgalių neaptiko. Spėjama, kad šis išpuolis nėra kerštas, greičiau  alkoholio ar narkotikų sukelta psichozė. Dėl įvykio policija pradėjo tyrimą.

O štai koks rytas Vilniaus miesto apylinkės teisme: darbininkai vietoj sudaužyto vitrininio stiklo deda laikinus skydus. Policijos departamentas praneša, kad naktį į teismą bandė užeiti girtas jaunuolis. Pastatas naktį buvo užrakintas, tačiau tai nesustabdė girto 24-erių metų vyro. Jis išdaužė vitrininį stiklą prie pat durų ir įėjo. Įsibrovėlį sulaikytas, jį išsivežė policija.

Pranešama ir apie dvi dažais sulietas skulptūras Vilniaus senamiestyje. Dažais sulietas paminklas Vilniaus Gaonui Žydų gatvėje, taip pat ir žydų kilmės daktaro Cemacho Šabado skulptūra. Dėl šių išpuolių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

 


Rašyti komentarą...
a
apta
2020-06-28 13:34:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai kur uz milionus nupirktos kameros ar jos tik automobilius stebi ir baudas raso
Atsakyti
0

K
Kas
2020-06-28 17:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
keisto,kai nera smegenų,o dar alkoholis.Griauti,tai ne statyti...
Atsakyti
0

V
Vidas Tom
2020-06-28 22:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matomai kad tik tam jos ir yra.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų