Karpymas: Prezidentė siūlo Vilniaus valdžiai atsisakyti „Air Lituanica“

 Netylant diskusijoms dėl nuostolingai veikiančios skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ likimo, prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus valdžiai siūlo atsisakyti jai nebūdingų verslų.

„Prezidentės pozicija yra tokia, kad būtina savivaldai atsisakyti nebūdingų paslaugų ir nuostolingų verslų. Savivalda neturi lįsti į finansinį avantiūrizmą ir tikėtis, kad valstybė prisiims už tai atsakomybę“, - po išrinktojo Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus ir prezidentės susitikimo antradienį žurnalistams teigė šalies vadovės atstovė Daiva Ulbinaitė.

Vėliau D.Ulbinaitė BNS patvirtino, kad kalbėta apie tokias įmones ir projektus, kaip „Air Lituanica“.

Išrinktasis meras liberalas R.Šimašius ne kartą kritikavo „Air Lituanica“ projektą, vadindamas tai per didele našta miestui ir prašė, kad savivaldybė sprendimus paliktų naujai tarybai. Pasak jo, nepritraukus investuotojo, iš kompanijos valdymo reikės „sklandžiai išeiti“.

Kadenciją baigianti Vilniaus valdžia praėjusią savaitę nusprendė padidinti įmonės „Start Vilnius“ kapitalą 6,872 mln. eurų. Tai padės dar kuriam laikui pratęsti „Air Lituanica“ veiklą, tačiau jei būtų rastas investuotojas, įmonė galėtų būti išgelbėta.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų