Karbauskis tikina, kad rinkimai yra naudingų darbų ženklas: garbingai atlaikėme prieš mus nukreiptą propagandą

Sekmadienį Lietuvoje baigėsi antrasis Seimo rinkimų turas, o suskaičiavus balsus tapo aišku, kas taps naujojojo parlamento nariais, o kas be to formuos ir Vyriausybę. Valstiečių partijos lyderis pirmadienio rytą socialiniame tinkle dėkojo rinkėjams ir teigė, kad rinkimai yra ženklas, kad darbai buvo naudingi ir teisingi.

„Dėkoju visiems, kurie atėjote į rinkimus ir balsavote už mus. Retai kada valandčioji partija rinkimuose surenka tiek daug balsų. Šie rinkimai - mums ženklas, kad mūsų darbai buvo naudingi ir teisingi. Jūsų balsai to įrodymas“, – rašo R. Karbauskis.

Anot jo, ketveri metai Seime buvo išbandymas, tačiau jį pavyko garbingai atlaikyti.

„Šie ketveri metai buvo išbandymas mūsų partijai ir frakcijai, garbingai atlaikėme beprecedentį spaudimą ir prieš mus nukreiptą propagandą, atlikome pareigą ir Lietuva šiandien naujus iššūkius pasitinka su “stebuklu“ ekonomistų pavadinta ekonomika, stabiliai augusiomos žmonių pajamomis.

Kaip seksis kitai valdžiai - parodys laikas. Norėtųsi, kad būtų darbų tęstinumas. Jūsų pasitikėjimo mandatus pelnę LVŽS Seimo nariai tai be jokių abejonių darys. Ačiū Jums! Būkite sveiki!“, – dėkoja valstiečių lyderis.

Parlamente – dešimties politinių jėgų atstovai

Sekmadienį pasibaigus antrajam Seimo rinkimų turui, paaiškėjo, kad parlamente dirbs dešimties politinių jėgų atstovai ir keturi save išsikėlę kandidatai.

Mandatų skaičių pagal partijas: Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 50 mandatų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 32 mandatai, Liberalų sąjūdis – 13 mandatų, Lietuvos socialdemokratų partija – 13 mandatų, Laisvės partija – 11 mandatų, Darbo partija – 10 mandatų.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga – 3 mandatai, Lietuvos socialdemokratų darbo partija – 3 mandatai. Partija „Laisvė ir teisingumas“ – 1 mandatas, Lietuvos žaliųjų partija – 1 mandatas Save išsikėlę kandidatai – 4 mandatai.


Rašyti komentarą...
t
taigi
2020-10-26 08:23:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
karbauskis kaip visada iesko kaltu nors pats ir vare didziausia propoganda oponentu atzvilgiu vien gasdinimai kas bus jei nelaimes sitas lietuvos gelbetojas ir kaip visada nemato nei vienos savo ir savo globotiniu mklaidos tai ir gavo ko nusipelne
Atsakyti
-11

s
sveikinu
2020-10-26 09:16:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikėjo visai pusė velnio partijos paversti Mentų partija, tai ir rinkimų rezultatai būtų geresni. Būtų tai buvusi bent jau Policininkų partija, tai dar būtų galima pagalvoti ar nevertėtų balsuoti už ją. Tačiau kai tai - Mentų partija, tai ir dažno rinkėjo sprendimas - špygą jiems!
Atsakyti
-3

j
jop
2020-10-26 09:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
...dabar per lrt Karbauskis sneka toliau smeizia ir meluoja ka dare visus 4 metus, parazitas, rusu siuksle
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų