Grybauskaitė pasveikino naujai išrinktą Seimą: melo, draudimų politiką paliekame praeityje

Sekmadienį Lietuvoje baigėsi antrasis Seimo rinkimų turas, o suskaičiavus balsus tapo aišku, kas taps naujojojo parlamento nariais, o kas be to formuos ir Vyriausybę. Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė rytą po rinkimų pradėjo savo socialiniame tinkle tikindama, kad rinkimai – geriausia, kas šiuo metu Lietuvai galėjo nutikti.

Prezidentė netiesiogiai sukritikavo valstiečius, kurie 2016-2020 m. Seime su koalicijos partneriais sudarė daugumą. D. Grybauskaitė pasidžiaugė ir tuo, kad šį kartą partijas į pergalę vedė moterys.

„Balsavome už ateitį, o kiršinimo, melo, kerštavimo, draudimų politika paliekama praeityje.

Tris partijas į pergalę atvedė moterys. Sunkiais laikotarpiais moterys nebijo prisiimti atsakomybės“, – rašo prezidentė.

Anot jos, į politiką atėjo nauja karta ir jai linkima saugoti šalį, skirti mažiau populistinių pažadų, o daugiau naudingų darbų.

„Tikiuosi naujos politinės kultūros, bendradarbiavimo ir kitos nuomonės girdėjimo. Ir be abejo daugiau padorumo .

Mažiau populistinių pažadų ir daugiau naudingų darbų.

Atėjo nauja politikų karta, linkiu jai saugoti Lietuvą ir kurti naujas galimybes kiekvienam Lietuvos žmogui.“

Parlamente – dešimties politinių jėgų atstovai

Sekmadienį pasibaigus antrajam Seimo rinkimų turui, paaiškėjo, kad parlamente dirbs dešimties politinių jėgų atstovai ir keturi save išsikėlę kandidatai.

Mandatų skaičių pagal partijas: Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 50 mandatų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 32 mandatai, Liberalų sąjūdis – 13 mandatų, Lietuvos socialdemokratų partija – 13 mandatų, Laisvės partija – 11 mandatų, Darbo partija – 10 mandatų.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga – 3 mandatai, Lietuvos socialdemokratų darbo partija – 3 mandatai. Partija „Laisvė ir teisingumas“ – 1 mandatas, Lietuvos žaliųjų partija – 1 mandatas Save išsikėlę kandidatai – 4 mandatai.


Rašyti komentarą...
.
.....
2020-10-26 08:08:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
As manau, kad rinkimai suklastoti
Atsakyti
-6

A
As
2020-10-26 08:03:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena prabilo iš tis pačios komandos. Džiaugiasi savo antrosios pusės ale laimėjimu, galės abi vakarais sėdėti su Lanzbergynų ir kurti planus kaip sunaikinti Lietuvą. Tuoj pagal jų mąstymą Rusija pulti pradės.
Atsakyti
-10

M
Marke
2020-10-26 08:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tai daba aferuu bus:) kibsim prie Astravo pirksim pigiai iš astrava, sakysim perkam iš skandinavu:)))) ir lietuviams tikssss kasas sekmokass
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (80)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų