Karbauskis: Skvernelis būtų puikus opozicijos lyderis, bet susitarti su partneriais – neįmanoma

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako esantis už opozicinių frakcijų Seime susitarimą ir manantis, kad buvęs premjeras Saulius Skvernelis būtų puikus opozicijos lyderis.

Tačiau tuo pačiu valstiečių lyderis pažymi, kad dabartinėms opozicinėms frakcijoms pasiekti tokio susitarimo neįmanoma: su Darbo partija – dėl programinių skirtumų, su socialdemokratais – dėl to, kad jie šiuo metu neturi vadovo.

„Kaip partijos pirmininkas esu už tai, kad frakcijos susitartų ir niekada nebūsiu prieš, nes vien susitarti dėl opozicijos lyderio yra verta (...) Aš visą laiką sakiau, kad reikia frakcijoms susitarti ir manau, kad S. Skvernelis galėtų būti puikus opozicijos lyderis“, – BNS penktadienį sakė R. Karbauskis.

Jis taip sakė Darbo partijos atstovui Andriui Mazuroniui Žinių radijuje penktadienį pareiškus, kad LVŽS lyderis „daro absoliučiai viską (...), kad susitarimo tarp opozicinių frakcijų nebūtų, kad S. Skvernelis jokiu būdu negautų opozicijos lyderio posto“.

R. Karbauskis sako, kad tokie pareiškimai – bandymas atkreipti į save dėmesį.

„Jis bando mano pavardę naudoti tam, kad kas nors į jį atkreiptų dėmesį, tai aš noriu pasakyt – nei aš kreipiu, nei kas nors kreipia dėmesį. Šitas žmogus daro įvairius pareiškimus tik dėl to, kad jam reikia dėmesio“, – teigė LVŽS pirmininkas.

„Jis bet kokiu atveju vartos pavardes žmonių, kurie kažkam įdomūs, tam, kad jis pats sulauktų dėmesio, o šneka jis niekus“, – pridūrė jis.

Vis dėlto, jis teigia, kad opozicinėms jėgoms Seime susitarti neįmanoma.

„Aš tikriausiai trukdau susitarti visiems dirbantiems opozicijoje, geriau manęs nebūtų – aš tą labai gerai suprantu. Tai yra politinės konkurencijos klausimas. Bet realiai susitarti yra tiesiog neįmanoma ir šnekant apie frakcijas – niekas Mazuroniui netrukdo susitarti su mūsų frakcija ir ten jokio Karbauskio nėra“, – tvirtino R. Karbauskis.

REKLAMA

„Šnekant apie partijas, mes patys su Darbo partija neturime apie ką šnekėt – jie liberalai ir vertybine prasme mums labai būtų sunku. Su socdemais susitarti iš viso neįmanoma, nes partija neturi vadovo“, – svarstė jis.

Jo teigimu, A. Mazuroniui pačiam nepavyksta pasiekti bendradarbiavimo.

„Jis nesugeba susitarti su frakcija – ten jokio Karbauskio nėra. Prašau – durys atviros, susitarkite. Ne, nesugeba“, – kalbėjo valstiečių pirmininkas.

Jis taip pat tvirtino, kad S. Skvernelis „didelės vilties“ susitarti neturintis.

Praėjusią savaitę valstiečiai paskelbė sudarę šešėlinę vyriausybę, kuriai vadovauti ėmėsi partijos pirmininkas R. Karbauskis

Buvęs premjeras S. Skvernelis tuomet teigė atsisakęs būti šešėliniame ministrų kabinete, nes jį turėtų sudaryti ir kiti opozicijos atstovai.

Seime LVŽS yra didžiausia opozicinė jėga, turinti 32 atstovus.

R. Karbauskis po pernai vykusių rinkimų buvo išrinktas į Seimą daugiamandatėje apygardoje, tačiau vėliau mandato atsisakė.


Rašyti komentarą...
s
severina
2021-02-19 13:14:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
nauja valdzia dziaugiasi "simtadieniu". o zmones nesupranta, kaip naujai socialinei ministrei Monikai Navickienei su matematika gaunasi.kazkada valstieciai pakele pacias kudziausias pensijas, o jai pasirode,kad cia perdaug gerai - seniokam duona net su sviestu valgyt! vasari gavo maziau, negu sausi, o cia kaip toj dainoj ''dar toliau dar bus graziau''...ne visi galejo isvaziuot seniem vokieciam pampersu keist ir uzsidirbt dideles pensijas.kazkam reikejo priziuret senus tevus ar sveikata neleido. Monikute, Monikute, neisvaryk is Lietuvos dar vieno milijono...o tai pensijas gali tekt skaiciuot senom varnom,zvirbliam ar briedziam...
Atsakyti
0

D
DONATAS
2021-03-05 13:43:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerb. Karbauski! Kaltindamas kitus negebėjimu susitarti, pažvelk į save ir pamatysi kur šuo pakastas. Lietuvoj yra geras apibūdinimas apie nesusikalbančius; PAS MUS ŠEIMOJ VISI ŠVEPLI, TIK AŠ VIENAS NEŠVEPLAS.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų