Karbauskis apie užkulisinius pokalbius dėl koalicijos: socialdemokratai niekuo nesiskiria nuo konservatorių

Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis pasisakė dėl viešumoje skleidžiamos klaidinančios informacijos, jog Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas esą po Seimo rinkimų aktyviai planuoja LVŽS bei socialdemokratų partijų koaliciją ir yra ėmęsis tam būtinų veiksmų.

„Turiu pareikšti, kad tai yra melas. Niekada per trejus metus G. Paluckas su mumis, nei su manimi, nei su S. Skverneliu, ar kitu partijos atstovu nėra šnekėjęs apie galimas koalicijas.

Žiūrint, kaip Seime elgiasi socialdemokratų frakcija – tai visiškai akivaizdu, kad jie kartu su konservatoriais. Jei šnekėtume, ar mes atskirtume, kuo konservatorius skiriasi nuo socialdemokrato Seime, mes neatskirtume, nes jie balsuoja visą laiką taip pat.

Visą laiką prieš  mūsų sprendimus ir veikia kaip viena politinė jėga, tik skirtingų partijų“, – sakė R. Karbauskis.

„Koalicijos tarybos pirmininkas pažymi, jog nė viena iš koaliciją sudarančių partijų nėra šiuo klausimu diskutavusi apie tai su G. Palucku, juo labiau – nėra sulaukusi jokios iniciatyvos“, – teigiama anksčiau platintame pranešime.

Lietuvos socialdemokratų partijos vadovas Gintautas Paluckas BNS teigė, jog tai esantys gandai ir jis neįsivaizduojantis, kas juos skleidžia.

„Aš net neįsivaizduoju, kas ten su kuo šnekasi, gal su savimi žmonės. Mes nieko neturim, iki spalio 11 niekas nieko neturim, niekas su niekuo negali nei derėtis, nei šnekėtis, todėl neįsivaizduoju, apie kokius gandus kas ką šneka.

Manau, apie bet kokius gandus šnekėti, kas su kuo čia ką daro, daugiau susiję su artėjančiais rinkimais, nes vieni mus nori lipdyti prie konservatorių, kiti prie „valstiečių“, o aš noriu, kad mes laimėtumėm rinkimus“, – kalbėjo G. Paluckas.

„Tikrai nesivelsiu į komentavimus jokių gandų, mes gandais neužsiiminėjam, kai išdalins mandatus, tada bus galima šnekėti apie koalicijas“, – teigė socialdemokratų vadovas.


Rašyti komentarą...
N
Naimintojas
2020-09-22 15:09:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Afonia, tu tik dar pasaulio nesunaikink :)
Atsakyti
-3

J
Juozas
2020-09-22 15:08:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
NA Karbauskiui biski protas vazhuoja as visad dazmai atspeju taip ir maniau kad jis toks tik jis VIENAS GERAS kith jam grybo vietoje tai neatshejama nuo latku ir misku nebutu is naisiu vasaqos su lietumi !
Atsakyti
-6

D
Darius
2020-09-22 15:00:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir jis velniškai teisus, kaip buvo teisus dėl tulpytes masiulio. LSDP IR TS -LRT VIENA IR TA PATI GAUJA, IR LIURBERALUS PRIE TO SĄRAŠO GALIMA JUNGTI
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų