Karaliaus šalti orai: šlapdriba ir žvarbus vėjas primins apie žiemą

Atrodo, kad tikrasis ruduo jau pasiekė Lietuvą. Pastarąsias dienas lydės lietus ir žvarbus vėjas, kur ne kur kris šlapdriba. 

Antradienį saulė tai nušvis, tai praplauks žemi debesys ir nupraus šaltu lietumi. Jis gali būti ir visai menkas, ir stiprokas, be to, kaip ir naktį, į lietų gali įsimaišyti ir šlapių snaigių. Pūs žvarbus, gūsingas šiaurės vakarų vėjas.

Kitaip tariant, orai bus žvarbūs. Ir naktį, ir dieną debesuotumas bus nepastovus – tai atsivers nemaži pragiedrėjimai, tai praplauks žemi debesys. Ir naktį, ir dieną iš jų tai šen, tai ten vis palis, kur nors gali ir gana skambiai. Lietų gali papildyti ir šlapios snaigės. Bus vėjuota. Naktį atvės iki 2 – 3, prie jūros bus apie 6 šilumos, kai kur apie 0, dieną šils iki 5 – 7, prie jūros 8 laipsnių.

Trečiadienį orai išliks panašūs – nepastoviai debesuoti, naktį kai kur, dieną daug kur trumpai palis, gali būti ir šlapio sniego. Naktį bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos, dėl to gali susidaryti ir plikledis, dieną bus iki 5 – 6, prie jūros maždaug 7 laipsniai šilumos. Ketvirtadienį kritulių irgi bus, atrodo, vėl nelabai gausių, naktį oro temperatūra vėl bus apie 0, dėl to vietomis vėl sublizgės plikledis, tiktai prie jūros bus apie 7 – 8 laipsnius, dieną šils iki 6 – 8 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
B
Brima
2019-10-29 08:57:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilkas ruduo,pilkas dangus,pilki medžiai,pilka pieva,pilkas lietus,pilkos mintys,pilki sapnai.Daug,daug pilkų atspalvių.Kad būtų smagiau dar kartą perskaitykit knygą"50 pilkų atspalvių".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų