Kaip Algimantas Čekuolis prezidentę apdovanojo bučiniu

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusi knygų mugė nustebino ne tik renginiais, knygomis ar įdomiais susitikimais su kūrėjais. Rašytojas Algimantas Čekuolis kone visų susirinkusiųjų dėmesį sukaustė karštu bučiniu prezidentei Daliai Grybauskaitei.

92

Tiesa, prezidentė taip pat neatrodė pasimetusi. Įamžinti šią akimirką skubėjo susirinkę fotografai. Net pačios prezidentės D. Grybauskaitės socialiniame tinkle „Facebook“ buvo pasidalyta žaisminga bučinio nuotrauka.

„Vilniaus knygų mugė – šventė ne tik knygų mylėtojams, bet ir visai šaliai! Jau septynioliktą kartą vykstantis renginys – puikus įrodymas, kad Lietuva – skaitanti šalis!“ - tokį prierašą po nuotraukomis galima rasti socialiniame tinkle.

(92 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje prasidėjo knygų mugė

Anot prezidentės, mugė 17-ąjį kartą tampa Lietuvos svarbiausia švietimo, žinojimo, žinių, taip pat „kultūros bei visuomeninės diskusijos forma“ ir yra nuostabi šventė tiek Lietuvai, tiek visam regionui.

Mugėje suplanuota apie 400 renginių ir susitikimų, be kita ko, veiks retų ir antikvarinių renginių aukcionas, bus surengti 32 gyvos muzikos koncertai, premjeros, pristatymai, per 70 kūrybinės studijos „Tu gali sukurti knygą“ renginių. Muzikos salėje vyks muzikos konferencija, taip pat bus surengtos penkios diskusijos, 17 kino ir dokumentinių filmų peržiūrų, 13 meno parodų, 24 renginiai bibliotekų erdvėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų