Kaimuose Valentino dienos šventė neegzistuoja

Nereikia nei žmonių, kad suprastum, jog kaime beveik niekas nešvenčia Valentino dienos. Ne tik gyventojų trobesių langai, bet ir vietos parduotuvių vitrinos visiškai nespindi raudona spalva. Kad kaimuose ši šventė visai neprigijusi, tvirtina ir vietos pardavėjos. Nepopuliarios ne tik širdelės, bet ir prezervatyvai, kurių čia tiesiog niekas neperka apskritai. 

Kad ne širdelės ir šokoladas vyrams galvoj, išduoda ir kitos prekės. Čia perkamiausias asortimentas - pigus ir stiprus alus.

Visgi ne visi kaime prasigėrę ar abejingi savo antrajai pusei. Pavyko sutikti ir tokių, kurie Valentino dieną švenčia, nors ir labai kukliai.

Senjorai neslepia - Valentino diena, ypač kaimuose svetima ir neprigijusi šventė. Šie mieliau švenčia vardines, didžiąsias metų šventes ir gimtadienius.

„Mieste gal jaunimas labiau šėlsta ir vyrai tas žmonas gal labiau palepina. Nors žmonos, aišku, nori būti palepintos. Bet yra kaip yra“, - mano pardavėja Danguolė.

Vyrai moterų metamu akmenuku į jų daržą, kad šie neretai pagaili kelių eurų net menkučiam gėlės žiedui, nevykusiai mėgina teisintis, kad kaimuose nėra kur jų pirkti. 

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
T
Ta
2016-02-14 14:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta vadinama meilės diena atėjo su atgimusiu kapitalizmu ,nėra priimtina Lietuvoj šventė,turinti komercinius tikslus. Bedžioniavimas.
Atsakyti
0

S
Soleil
2016-02-14 14:45:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokie Helovynai ir Valentynai ne mūsų šventės.
Atsakyti
0

N
Nu jo
2016-02-14 14:55:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai prekybininku svente - reikia gi padidinti preziku apyvarta...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų