Julius Panka: Vilniuje nebus vietos pederastams, pedofilams, zoofilams, ekshibicionistams Petras Gražulis pritaria: galės žygiuoti Lukiškių kalėjime

Kovo 1 dieną vyks savivaldos rinkimai, į Vilniaus mero postą pretenduoja 12 kandidatų. Skaitant jų rinkimų programas darosi akivaizdu, kad kai kurie pretendentai nesuvokia, jog kandidatuoja ne į Balbieriškio, o sostinės mero postą.

Vilnius yra didžiausias ir gražiausias miestas, o kartu ir Lietuvos kultūrinis, politinis bei ekonominis centras. Daugelį šimtmečių sostinė buvo daugiakultūris miestas, todėl tarpusavio supratimo samprata čia turi daug didesnę svarbą nei kituose miestuose. Kartu Vilnius yra modernus ir europietiškas, čia svarbios Vakarų vertybės: žmogaus teisės, žodžio laisvė, tolerancija.

2013 metais vykusios seksualinių mažumų eitynės „Baltic Pride“ praėjo gana sklandžiai. Šios eitynės planuojamos ir šiemet, tačiau apklausus kai kuriuos kandidatus į merus matyti, kad jie ruošiasi atimti iš Vilniaus laisvę ir įvesti čia Rusijos caro politiką seksualinių mažumų klausimu.

Štai Tautininkų sąjungos kandidatas Julius Panka tvirtina, kad „Tautininkų sąjungos valdomame Vilniuje nebus vietos pederastų, pedofilų, zoofilų, ekshibicionistų ir kitų marginalių, iškrypimus propaguojančių grupių paradams nei centrinėse, nei priemiesčių gatvėse. Tai Vilniaus gėdai panaikinti bus pasitelkiamos visos teisinės, administracinės ir kitos priemonės. Tereikia kietos mero valios ir iškrypėliai nenuodys mūsų vaikų protų ir sielų“.

Tokios pat nuomonės – ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatas Petras Gražulis, kuris sako: „Leisiu (eitynes, – red. past.) Lukiškių kalėjimo uždaroje teritorijoje arba Kariotiškių savartyne, jis modernus ir atitinka visus Europos Sajungos reikalavimus. Galės ten šauniai pažygiuoti.“

 


Rašyti komentarą...
r
rrr
2015-02-13 12:58:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuolis kad turi drasos sakyt teisybe,kiti pedikais taptu ar jau tokie yra kad tik prie lovio prileistu.
Atsakyti
-24

R
Romka
2015-02-13 13:12:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panka visiskai teisus,pries 40-50 metu zydri Vilniuje vaiksciojo slapstydamiesi,o sabar didziuodamiesi.
Atsakyti
-6

L
Lietuvis
2015-02-13 13:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvis rinkimuose neturi pasirinkimo - tik už Tautininkų Sąjungą!!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (42)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų