Įvykus avarijai Vilniuje liepsnos prarijo beveik visą automobilį

Po vidurnakčio Vilniuje užsidegė ir sudegė į avariją pakliuvęs automobilis. „Seat“ išdegė visiškai, žmonės spėjo iššokti.

Liepsnose paskendusį automobilį naktį užfiksavo „Facebook“ grupės „Reidas Vilniuje“ nariai. Liepsnos prarijo beveik visą automobilį, ugnis veržiasi ir iš salono.

O štai kaip sudegusi mašina atrodo praėjus kelioms minutėms, kai ją užgesino ugniagesiai. Po vidurnakčio judrioje Vilniaus gatvėje užsiliepsnojęs „Seat“ vis dar garuoja. Iš mašinos mažai kas beliko, išdegė visas salonas, apdegė variklio skyrius. Aiškėja, kad čia įvyko avarija.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinė avarija: automobilis sudegė

Apie pusę pirmos buvo pranešta, kad Geležinio Vilko gatvėje susidūrė galimai du automobiliai ir vienas jų užsidegė.

Atvažiavus tarnyboms paaiškėjo, kad netoli tunelio važiuodamas iš centro į Vingio parko pusę į atitvarus atsitrenkė vienas „Seat“. Kiti automobiliai į šį eismo įvykį nepakliuvo.

Nesuvaldytas „Seat“ užkliudė bortelį, po smūgio automobilis užsidegė. Žmonės spėjo iššokti. Socialiniuose tinkluose liudininkai pasakoja, kad pravažiuojantys vairuotojai stabtelėjo norėdami padėti, tačiau nė vienas neturėjo gesintuvo.

Liepsnos įsisiautėjo ir mašiną pavyko užgesinti tik atskubėjusiems gelbėtojams. Žmonės per šią avariją nesužeisti. Vairuotojas blaivus.

Dėl avarijos trumpam buvo visai sustabdytas eismas Geležinio Vilko gatvėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų