Išskirtinė operacija – gelbėjo įlūžusį briedžiuką

Akmenės rajone – neįprasta gelbėjimo operacija. Pro šalį važiavęs medžiotojas pastebėjo į užtvanką įlūžusį ir išlipti negalintį briedžiuką. 

Briedžiukas įlūžo Akmenės rajone, Agluonų kaime esančioje užtvankoje. Pasak vaizdo įrašu pasidalinusio Akmenės rajono gyventojo, įlūžusį nelaimėje pastebėjo medžiotojas važiuodamas apžiūrėti jam priklausančių laukų.

„Medžiotojas pamatė, kad į tvenkinį yra įlūžęs briedis. Jis pasikvietė ir kitus medžiotojus, ir pradėjo gelbėjimo operaciją. Atvažiavo ir ugniagesiai gelbėtojai, bet jiems buvo likę padaryti mažiau darbo. Taip ir išgelbėjo briedžiuką“, – pasakoja jis.

Vyras pasakoja, kad gelbėjimo operacija truko daugiau nei valandą. Kaip matoma vaizdo įraše, medžiotojai ant ledo buvo pasidėję kopėčias ir vis pjovė ledą darydami briedžiukui taką link kranto.

„Pats briedžiukas prisileido žmones, nes įlūžęs prarado daug jėgų. Plaukiodamas eketėje visiškai išseko. Pats briedis išlipo į krantą, bet jis visiškai neturėjo jėgų. Jis glaustėsi prie žmonių norėdamas sušilti. Jį trynė rankšluosčiu, kad sušiltų. Kiek žinau, jį vis dar prižiūri ir dabar“, – pasakojo vyras.

Briedžiuko gelbėjimo operacija – vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
Žavu!
2021-01-17 00:38:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabūs kadrai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų