Išplūdo keiksmais televizijos eteryje: netiki, kad vaikas jo ir prašo DNR testo

Kristina – daugiavaikė penkių vaikų motina. Visgi paskutinio vaiko gimimas kaip reikiant sujaukė jos gyvenimą. Moteris pasakoja, kad užmezgusi naujus santykius su Ramūnu tikėjo, kad šis jos kitiems keturiems vaikams bus geras, nes iki tol vyras buvo švelnus ir rūpestingas. Visgi porai gimęs judviejų vaikas viską apvertė aukštyn kojomis. Kas nutiko, kad Ramūnas nebetiki esąs biologiniu vaiko tėvu ir prašo mergytei atlikti DNR tėvystės testą?

„Jis patikėjo daugiau pletkais, negu manimi. Jis pradėjo įtarinėti mane neištikimybe ir paliko mane beislaukiančią“, – teigė į „TV Pagalbą“ atvykusi moteris.

Kristina ir Ramūnas draugavo dvejus metus ir netgi planavo vestuves. Draugaudama su Ramūnu moteris manė, kad jis yra nevaisingas. Pora pasukti skirtingais keliais nutarė, kai Kristina neapsikentė vyro lėbavimų ir savo pačios keturių vaikų skundų.

„Turėjome po metų vestuves daryti, bet aš įsidarbinau kitur, mano pamaininis darbas buvo ir būdavo mergaitė skambindavo, sakydavo, kad mama nebegalim, priėjo bernų, jie geria, negalim išvyti jų, o mums reikia miegoti, nes į mokyklą kitą dieną reikia“, – pašlijusių santykių priežastį įvardijo laidos pašnekovė.

Kai moteris laukėsi, Ramūnas toliau tęsė savo žygius per Kupiškio moterų lovas ir greitai susirado kitą moterį. „Nesuskaičiuosiu, kiek moterų turėjau“, – „TV Pagalbos“ žurnalistei prieš metus gyrėsi miestelio donžuanas. Anot jo, vyras miestelyje girdėjo gandų, kad Kristina taip pat yra laisvo elgesio, todėl pripažinti tėvystės nematė reikalo.

Ramūno pusėn stoja ir jo mama. Nuo pat pradžių moteris nepalaikė sūnaus santykių su keturis vaikus auginančia moterimi, su kuria savo darbe buvo kolėgėmis. „Kai su sūnum susipykdavo, ji sueidavo su kitu draugu. Tai su vienu, tai su kitu sūnaus draugu. Kai jis su draugais išgeria, jie pradeda jam pasakoti, kad vaikas tikrai ne jo“, – mažo miestelio apkalbomis linkusi tikėti Ramūno mama.

Ar pavyks „TV Pagalbos“ studijoje gauti atsakymus, ar tikrai vyras – biologinis mergytės tėvas? 

Visą istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
P
Pastebėjimas
2019-04-16 08:25:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškas išsigymėlis su idioto smegenimis. Didesnės menkystos neteko regėti.
Atsakyti
0

h
ha
2019-04-15 21:08:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
pimpalus nupjauti .tokiems
Atsakyti
-3

N
Nuomone
2019-04-16 17:39:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nematau tragedijos, jeigu zmogui neaisku, tegul daro dnra, tada bus viskas aisku.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų