• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį Marijampolėje vyks karinės pratybos, praneša miesto savivaldybė.

Sekmadienį Marijampolėje vyks karinės pratybos, praneša miesto savivaldybė.

REKLAMA

Skelbiama, kad Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 105 pėstininkų kuopa sekmadienį nuo 9.30 val. iki 12.00 val. Marijampolės mieste vykdys žygį.

Žygio metu karių grupės judės pėsčiomis, su ginklais, imitacija naudojama nebus. Gyventojų prašoma supratingumo ir išlikti ramiems.

Atsimerk ir išgirsk
Atsimerk ir išgirsk
Durniau tu durniau.Lietuvoj jau daugiau mėlynų geltonų vėliavų negu trispalvių. Vilniuj daugiau girdėt rusų arba lenkų kalba negu lietuvių. Rusams, ukrainiečiams dar metams laiko atidėtas lietuvių kalbos mokymasis. Apie kokį nuomonės turėjimą svaigsti. LT neturi jokios savo nuomonės, viskam diriguoja Briuselis. Bet leidimo negali nei piršto pajudint, nes grasinama tam tikromis sankcijomis.
Eik gult, užteks gert... Okupantinė kariuominė buvo prie ruzzkio. Kai esi okupuojamas valstybinė veliava būna uždraudžiama, kaip kad buvo prie ruzzkio, skirtingą nuomonę turintys žmonės tremiami, kaip kad buvo prie ruzzkio, tie kas priešinasi nužudomi, kankinami spec tarnybų kad kaip buvo prie ruzzkio. Nato bloką stojom savo noru, prieš buvo tik mažuma vatnykų, o NATO kariuominė yra tarptautinė, pakviesta, todėl galim tūrėt savo valstybinę vėliavą, šnekėt savo valstybine kalba ir tūrėt savo nuomonę... Kaip kad vatnikai, jūsų nuomonė kitokia, bet jūsų niekas neskriaudžia ir netremią... Tik jums kyla pyktis jog tesiog niekas į jus nekreipia dėmesio, o dėmesio jūs norit...
Tai aišku ateis,juk ruošiamės pulti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų