naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kelininkai siunčia žinią vairuotojams: būkite atsargūs, mat jau šią naktį gali kilti smarki pūga.

Kelininkai siunčia žinią vairuotojams: būkite atsargūs, mat jau šią naktį gali kilti smarki pūga.

REKLAMA

„Dabartinės prognozės rodo, kad Vilniuje antradienio vakare (apie 20 val.) sustiprės vėjas, vėl ims snigti; snygis aprims tik paryčiais, apie 4 val.“, – praneša kelius prižiūrinti Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Grinda“.

Vairuotojai įspėjami būti atsargūs, nes sniegas ir stiprūs vėjas kaip reikiant apsunkins eismo sąlygas. O pati „Grinda“ žada pasirūpinti sostinės kelių būkle.

„Nakties pūga gerokai apsunkins matomumą ir vairavimo sąlygas. Reaguodami į numatomas nepalankias orų permainas, esame pasiruošę veikti pagal rūsčiausią scenarijų:

Po vakarinių eismo srautų, atsižvelgdami į kintančias oro sąlygas, iš anksto nubarstysime gatves, kuriomis driekiasi pagrindiniai eismo maršrutai. Prevenciniai barstymai jau ne sykį įrodė padedantys išvengti suplūkto sniego ar važiuojamosios gatvių dalies apledėjimo. vėl siųsime žiemos techniką. Pūgos metu darbuosimės verstuvais – valysime sniego sankaupas ar susidariusius sniego liežuvius.

REKLAMA

Jei reikės, apie 4 val. ryto kartosime gatvių valymą tam, kad ryte į darbą skubantys vilniečiai patirtų kuo mažiau nepatogumų“, – teigiama įraše. 

REKLAMA

Šiuo metu  Lietuvoje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos arba sausos, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Kaip teigiama pranešime, mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka slidūs, provėžoti, vietomis padengti prispausto ar pažliugusio  sniego sluoksniu.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai. Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į tai, kad eismo sąlygas sunkina susiformavęs plikledis, todėl neskubėkite, nedarykite staigių manevrų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų