Įspėja dėl siaučiančios pūgos, tačiau jau pirmadienį išlįs saulė

Sinoptikai prognozuoja, kad artimiausia naktis daliai Lietuvos pažers sniego ar net kils pūga. Nors savaitės pradžioje daug sniego nelaukiama, spustels lengvas šaltukas. 

Šią naktį mūsų šalyje dangus bus debesuotas, kai kur su pragiedruliais. Iš pajūrio Žemaitijos link atkeliaus stori debesys ir kur ne kur atneš sniego. Tačiau snigs tikrai ne visoje šalyje. Rytojaus diena bus pakankamai šviesi ir graži, pro debesis ims lįsti išsiilgta saulė.

Klaipėdoje rytoj dieną žadami trys laipsniai šilumos. Šiauliuose bus apie nulį, Panevėžyje – vienas laipsnis šalčio, Utenoje, Vilniuje ir Kaune temperatūra nukris iki -2. Varėnoje – trys, Druskininkuose – keturi laipsniai šalčio.

Per kitas dvi paras situacija panaši, snigti daug neturėtų, tačiau spaus lengvas šaltukas.

Antradienio dieną Vilniuje žadami -2, Kaune – -1, Klaipėdoje – 2 šilumos. 

Kelininkai įspėjo dėl eismo sąlygų

Sekmadienio vakarą dėl sniego sudėtingesnės eismo sąlygos lieka Rytų ir Šiaurės rytų Lietuvoje, naktį vakariniuose rajonuose siaus pūga, daug kur pustys, pranešė Automobilių kelių direkcija.

Jos teigimu, magistralinių kelių dangos visoje šalyje daugiausia šlapios arba drėgnos.

Krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai – provėžoti, vietomis padengti šlapio ar prispausto sniego sluoksniu. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai yra su prispausto, vietomis puraus sniego sluoksniu iki 10 cm storio, slidūs.

Pietų, rytų ir pietvakarių Lietuvoje silpnai sninga, Pasvalio, Joniškio, Panevėžio ir Ukmergės rajonuose siaučia pūga.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų