Ispanijoje dėl koronaviruso karantinuoti keturi miesteliai, Portugalijoje uždaromos mokyklos

Ispanijos šiaurės rytuose esančioje Katalonijoje ketvirtadienį buvo karantinuoti keturi miesteliai, pranešė civilinės saugos agentūra.

66 tūkst. gyventojų Igvalados, Odenos, Santa Margarida de Monbujo ir Vilanova del Kamio miesteliuose „negali išvykti iš savo urbanistinių centrų“, bet gali išeiti iš namų, sakoma pranešime, kuriame cituojamos Katalonijos valdžios instrukcijos.

Katalonijos sveikatos apsaugos ministrė Alba Verges reporteriams sakė, kad sparčiai augant užsikrėtimo atvejų skaičiui valdžia didžiausią dėmesį skirs 40 tūkst. gyventojų turinčiai Igvaladai, esančiai tik už 70 km nuo regiono sostinės Barselonos.

Ketvirtadienį Igvaladoje buvo 58 ligos atvejai – 38 daugiau nei trečiadienį.

Portugalija dėl koronaviruso grėsmės uždaro mokyklas

Portugalija, siekdama pažaboti naujojo koronaviruso plitimą, nuo pirmadienio uždaro visas šalies mokyklas, paskelbė ministras pirmininkas Antonio Costa. 

Šis sprendimas, paveiksiantis daugiau kaip 1,6 mln. vaikų ir paauglių, galios iki balandžio 9-osios. 

A. Costa taip pat paskelbė virtinę „laikinų“ priemonių, įskaitant naktinių klubų veiklos sustabdymą ir lankytojų skaičiaus ribojimą senjorų globos namuose.   

Šalyje taip pat buvo uždrausti vieši renginiai uždarose patalpose su daugiau kaip tūkstančiu žmonių, taip pat renginiai atvirose erdvėse su daugiau kaip 5 tūkst. žmonių,

Portugalijoje iki šiol patvirtinti 78 susirgimo naujojo koronaviruso sukeliama liga COVID-19 atvejai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų