Iš senolės eurus atėmusius vyrus ištiko nesėkmė

Sausio 12-osios vidurdienį Šiaulių rajone, Kuršėnuose, savo gyvenamojo namo kieme, buvo apvogta 79 metų senolė, grįžtanti iš banko po atliktos pinigų keitimo operacijos.

Prie moters prisiartinęs jaunuolis iš jos rankų ištraukė rankinę, kurioje buvo 2200 eurų, mobilaus ryšio telefonas, asmens dokumentai. Tačiau neilgai džiaugėsi pinigus nusikalstamu būdu įgijęs jaunuolis. Jau po trijų valandų Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato kriminalistai jį sulaikė ir uždarė į areštinę. Įtariama, kad nusikaltimą jis padarė su bendrininku, kuris šiuo metu yra ieškomas.

Gavę pranešimą apie apvogtą iš banko su pinigais grįžtančią moterį, pareigūnai iš karto išskubėjo į banko, kuriame ji lankėsi, skyrių. Peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus, jie pamatė, kaip du jau seniau į kriminalistų akiratį dėl įvairių nusikalstamų veikų patekę jaunuoliai, akylai stebi pinigus besikeičiančią močiutę. Vienas jų stovėjo interesantų eilėje, kitas - sėdėjo, tačiau abu akių nenuleido nuo senolės.

Vaizdo įrašas buvo siūlo galas, už kurio ir nusičiupo pareigūnai. Po keleto valandų Šiaulių rajone, Drąsučių kaime, jie sulaikė 24 metų kuršėniškį P. U. Pas jį buvo rasta 420 eurų. Kur kiti pinigai, aiškinasi tyrėjai. Yra duomenų, kad šis jaunuolis, netrukus po nusikaltimo, su dviem vaikinais ir mergina lankėsi Šiaulių prekybos ir pramogų centre ir čia leido pinigus.

Ar visus juos čia išleido, ar dalis yra pas kitą įtariamąjį, kuris banko skyriuje irgi sekė senolę, bus atsakyta tyrimo eigoje. Šiuo metu antras įtariamasis, 23 metų Kuršėnų gyventojas yra ieškomas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų