Internete plinta šiurpus vaizdo įrašas: kačiukus paauglės sumetė į šulinį

Socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti šiurpus vaizdo įrašas, kuriame dvi paauglės įmeta du kačiukus į šulinį.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip merginos laiko kiekviena po vieną kačiuką. Tada viena jų pabučiuoja keturkojį ir be jokio gailesčio meta jį į šulinį.

Lygiai taip pat pasielgia ir antroji vaizdo įraše užfiksuota mergina. Vėliau jos dar pažiūri į šulinį ir juokiasi dėl tokio kraupaus savo poelgio.

Dalijasi šimtai

Šiuo vaizdo įrašu pasidalijo viena lietuvaitė, kuri paliko tokį prierašą: „Mes esame neverti gyvūnų, kaip ir kai kurie yra neverti žmogaus vardo... Šiukšlės.

Noriu patikslinti tam tikras detales. Vaizdo įraše nedalyvauju ir merginų nepažįstu. Nors jas merginomis vadinti nesiverčia liežuvis.“

Į šį kraupų įrašą iškart sureagavo šimtai internautų, kurie buvo tiesiog pašiurpę dėl tokio nežmoniško elgesio su gyvūnais.

Vaizdo įraše užfiksuotas paaugles internautai išvadino „šiukšlėmis, išgamomis“ ir kitais atitinkamais žodžiais.

Dėl šio įrašo su naujienų portalu tv3.lt susisiekė „Facebook“ vartotojas Vytautas, kuris teigė negalintis likti abejingu, kai vyksta tokie dalykai.

„Man žinoma, kad šis vaizdo įrašas labai greitai plinta. Vieno žmogaus paskyroje juo per trumpą laiko pasidalijo apie 300 žmonių.

Aš to žmogaus klausiau, iš kur tą vaizdo įrašą jis gavo? Sakė, kad draugai atsiuntė. Nieko daugiau nepavyko sužinoti“, – piktinosi Vytautas.

Apie šį įrašą nieko nebuvo girdėję ir Lietuvos policijos atstovai. Pradėjus aiškintis šio vaizdo įrašo kilmę, pavyko nustatyti, jog jis, greičiausia, buvo sukurtas net ne Lietuvoje, o Rusijoje.

Kas gresia?

Netrūksta žiauraus elgesio su gyvūnais pavyzdžių ir Lietuvoje. Vien po šio savaitgalio policijos suvestinėse sumirgėjo du tokie pranešimai.

Šilutės rajone penktadienį pašauta avis, o Alytaus rajone sekmadienį – katinas. Tauragės policija skelbia, kad penktadienį 1975 metais gimęs vyras pranešė, jog Šilutės rajone, Stubrių kaimo laukuose, yra pašauta avis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. 

Sekmadienį Alytaus rajono, Medukštos kaimo, gyventojas vietos policijai pranešė, kad kaimynas galimai pašovė jo katiną. 

Iš 1968 metais gimusio įtariamojo paimtas legaliai laikomas pistoletas ir pneumatinis ginklas. Naminis gyvūnas buvo užmigdytas. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tas, kas žiauriai elgėsi su gyvūnu, jį kankino, jeigu dėl to gyvūnas žuvo arba buvo suluošintas yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų