• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame nepilnametis trenkia stotelėje sėdinčiam senoliui į veidą.

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame nepilnametis trenkia stotelėje sėdinčiam senoliui į veidą.

REKLAMA

Įvykis, tikėtina, buvo užfiksuotas dar prieš ketverius metus, bet vaizdo įrašas paviešintas ką tik, nes, pirminiais duomenimis, tarp tada smurtavusio paauglio ir viską fiksavusio jo draugo įvyko kivirčas.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė pasakojo, kad šiuo metu policijos pareigūnai tikslina informaciją:

„Pareigūnai renka medžiagą dėl jaunuolio smurtavimo prieš senolį ir dėl internete pasklidusio raginimo smurtauti – sumušti nusikalstama veika įtariamą jaunuolis. Paauglio asmenybė yra žinoma, jam yra 15 metų. Komentaruose po vaizdo įrašu buvo nurodyta jo pavardė ir gyvenamoji vieta.

Jaunuolio mama, išsigandusi dėl galimo susidorojimo, kreipėsi į policiją su pareiškimu. Moteris paprašė pagalbos. Anot mamos, šis įvykis buvo prieš ketverius metus. Jį filmavo jos sūnaus draugas, kuris ir paskatino jį tokiam elgesiui. Dabar draugai susipyko ir tas jaunuolis filmuotą medžiagą, naudodamasis svetimą paskyrą, išplatino „Facebook‘e“.|

Kol kas policija neturi žinių, kada tiksliai buvo smurtaujama. Yra tikslinamos aplinkybės. Ikiteisminis tyrimas dar nėra pradėtas, renkama medžiaga.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų