Ingrida Šimonytė prašo skiepytis: „Kiekviena gyvybė, kurią pasiglemžia COVID-19, yra viena mirtimi per daug“

Premjerė Ingrida Šimonytė aptarė Lietuvai skaudžiai smogusią problemą – pandemiją ir jos valdymo iššūkius. Konservatorių 25-ame suvažiavime Ministrė Pirmininkė užtikrintai tikino, kad bus imtasi konkrečių veiksmų, kad žmonių gyvybės būtų išsaugotos.

„Tai mūsų visų solidarumo, atsakingumo ir empatijos egzaminas ir noriu tikėti, kad mes visi jį išlaikysime“, – apie COVID-19 valdymą sakė premjerė.

Ministrė Pirmininkė apgailestavo, kad vakcinacijos tempas Lietuvoje yra sulėtėjęs ir sakė, kad Vyriausybė pasiruošusi imtis veiksmų, kad išsaugotų žmonių gyvybes.

„Norėčiau pasidžiaugti, kad palyginus su kitomis šalimis regione skiepijimo rezultatas Lietuvoje yra santykinai neblogas – bet negaliu. Kiekviena gyvybė, kurią pasiglemžia COVID-19, yra viena mirtimi per daug. Todėl sakiau ir sakysiu, kad darysiu viską, kovodama už žmonių gyvybes, <...> net jeigu tam prireiks ir nepopuliarių sprendimų“, – kalbėjo I. Šimonytė.

Ji dėkojo imunitetą nuo COVID-19 įgijusiems gyventojams už pasitikėjimą mokslu ir valstybe. „Dalyvaujame savotiškose lenktynėse su viruso mutacijomis, <...> todėl kiekvienas pilnai paskiepytas žmogus yra labai svarbus šios kovos dalyvis“, – įvardijo premjerė.

I. Šimonytė vylėsi ir prašė, kad prie koronaviruso stabdymo prisidėtų kuo daugiau Lietuvos piliečių.

„Nėra lengva prognozuoti pandemijos tolesnę raidą. Turime mokslu pagrįstas kovos priemones ir privalome padaryti viską, kad nuo mūsų priklauso. Bet tai turi daryti ne tik Vyriausybė, ne tik Seimas, bet ir kiekvienas pilietis. To nuolankiai prašau“, – sakė ji.

Praėjusią parą nustatytas 1251 naujas COVID-19 atvejis, mirė trylika žmonių, sekmadienį skelbia Statistikos departamentas.

Vienuolika mirusiųjų buvo neskiepyti arba paskiepyti iš dalies. Per parą 726 žmonės paskiepyti pirmąja vakcinos doze. Iš viso paskiepyti 1296 žmonės. 

Ligoninėse šiuo metu gydomi 1072 žmonės, 122 iš jų – reanimacijoje. Palyginti su ankstesne para, ligoninėse yra 63 žmonėmis daugiau.


Rašyti komentarą...
N
Nera
2021-09-26 13:16:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nustokite skiepiti ir baigsis mirtis
Atsakyti
-8

M
Morta
2021-09-26 13:30:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimone, net neprašyk nesiskiepysime. Eik tu greičiau iš seimo lauk.
Atsakyti
-8

B
Baltosios pedkelnes
2021-09-26 13:44:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duakit žmonėms ramybę, nors per išeigines, nekise savo iskrypusiu mordu
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (63)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų