Prie sienos su Rusija įkliuvo dviračiu kontrabandines cigaretes gabenęs pagėgiškis.

Sekmadienio rytą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Plaškių užkardos pasieniečiai, stebėdami ruožą naktinio matymo įranga, ties Šilutės rajono Karceviškių kaimu pastebėjo užšalusia Gėgės upe einantį asmenį. Jis stūmė dviratį, ant kurio buvo uždėtas krovinys.

Pasieniečiai nuvyko į vietą, kur buvo pastebėtas įtartinas asmuo, ir jo paliktomis pėdomis sekė apie du kilometrus. Plaškių kaimo prieigose pareigūnai aptiko dviratį, kuriuo buvo gabenamos 4 dėžės cigarečių, bei sulaikė dokumentų neturėjusį vyrą.

Sulaikytasis yra 31 metų Pagėgių gyventojas. Jis taip pat neturėjo leidimo būti valstybės sienos apsaugos zonoje. Jo gabenti 2 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų buvo paženklinti rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Pagėgiškiui pradėta administracinė teisena dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo bei Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo.

Sieną su Rusija saugantys VSAT pareigūnai pastebi, kad gausiau pasnigus kontrabandos gabenimu užsiimantys asmenys nedidelį kiekį rūkalų ima vežti dviračiais ar savadarbėmis rogėmis. Taip esą lengviau bristi per pusnis ir sniego sangrūdas, be to, dviračiu ar rogėmis galima atgabenti didesnį cigarečių krovinį nei jas nešant pėsčiomis.


Rašyti komentarą...
2010-01-11 14:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kiek ten tu cigareciu galejo buti su dviraciu :D
Atsakyti
0

s
seiminija
2010-01-11 14:27:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
per pusnis su dviratuku... protelis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų