Į susisiekimo ministrus siūlomas Adomaitis žada permainas: norėtųsi pabėgti nuo politinio turgaus

Kasparas Adomaitis – politikos naujokas, kuris pirmąkart išrinktas į Seimą atsidūrė tarp  svarstysiamų kandidatų į ministrus. Jam siūloma vadovauti Susisiekimo ministerijai.

K. Adomaitis pripažįsta, kad iki šiol Susisiekimo ministerijos veikla nebuvo itin skaidri, o šis šleifas ir pradėjus darbą naujam ministrui gali vilktis iš paskos.

„Norėtųsi pabėgti nuo to politinio turgaus, kuris vyko iki šiol, ir užtikrinti atvirų duomenų pateikimą, aiškius kriterijus, kaip skirstomos lėšos, kur yra prioritetai. Bet, aišku, yra praeitis, šleifas, kuris pasivis ten pradėjus dirbti“, – tv3.lt kalbėjo K. Adomaitis.

Svarbiausiu savo tikslu jis įvardija Susisiekimo ministerijos vaidmens pakeitimą.

„Kad tai nebūtų tik asfalto ministerija, matytume ir transporto mazgus, kad automobiliai nebebūtų vienintelė alternatyva šių dienų pasaulyje“, – vardijo K. Adomaitis.

Taip pat, kadangi Laisvės partija savo programoje vienu iš prioritetų įvardijo žaliąją politiką, į ministrus siūlomas K. Adomaitis norėtų, kad ministerija būtų žalesnė ir įgyvendintų Europos Sąjungos žaliąjį kursą.

Į Seimą 37-erių K. Adomaitis pateko kartu su Laisvės partija. Iki tol jis darbavosi Vilniaus miesto taryboje kaip šios partijos atstovas.

Taip pat nuo 2011 m. iki tapdamas Seimo nariu K. Adomaitis dirbo miestų analitiku įmonėje „Euromonitor International“.

K. Adomaitis 2004 m. Rygos Aukštojoje Ekonomikos mokykloje baigė verslo vadybą ir ekonomiką, 2007-aisiais – psichologiją Vilniaus universitete, o 2011 m. ten pat baigė ir lyginamosios politikos studijas.

Aiškus ministrų sąrašas

Kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė trečiadienį prezidentui Gitanui Nausėdai pateikė galimas ministrų kandidatūras į visas, išskyrus Žemės ūkio, ministerijas.

Į susisiekimo ministrus teikiamas Kasparas Adomaitis (Laisvės partija), į ekonomikos ir inovacijų – Aušrinė Armonaitė (LP), į krašto apsaugos – Arvydas Anušauskas (TS-LKD), į vidaus reikalų – Agnė Bilotaitė (TS-LKD), į teisingumo – Evelina Dobrovolska (LP), į sveikatos apsaugos – Arūnas Dulkys (TS-LKD), į aplinkos – Simonas Gentvilas (Liberalų sąjūdis), į kultūros – Simonas Kairys (LRLS), į energetikos – Dainius Kreivys (TS-LKD), į užsienio reikalų – Gabrielius Landsbergis (TS-LKD), į socialinės apsaugos – Monika Navickienė (TS-LKD), į finansų – Gintarė Skaistė (TS-LKD), į švietimo, mokslo ir sporto – Jurgita Šiugždinienė (TS-LKD).


Rašyti komentarą...
K
Karma
2020-11-18 13:25:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juozapaitis dabar matyt pereis į Laisvės partiją, žinant jį nė kiek nenustebčiau :)
Atsakyti
0

I
Istorija
2020-11-18 21:00:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Masiulis irgi valdė susisiekimo ministriją, korupcija, klanai, simonija ten buvo baisi. Taigi vėl ministerija tos pačios partijos rankose ( tik pakeistu pavadinimu)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų