Į frakciją Remigijų Ačą susigrąžinę „tvarkiečiai“: jis buvo teisus dėl Darbo partijos

Parlamentaras, buvęs ilgametis partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Remigijus Ačas sugrįžo į „tvarkiečių“ frakciją Seime. „Tvarkiečiai“ neslepia, jog partijos planus jungtis su „darbiečiais“ kritikavęs R. Ačas buvo teisus. „Tvarkiečiai“ turi vilčių, kad politikas sugrįš ir į partijos gretas. Tuo metu pats R. Ačas taip pasielgti neketina.

R. Ačas portalui tv3.lt patikino, kad sugrįžti į partijos „Tvarka ir teisingumas“ frakciją jis nutarė ne savo iniciatyva, o sulaukė pačių „tvarkiečių“ siūlymo.

„Taip, [...] sulaukiau „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos prašymo, kad aš sugrįžčiau į frakciją, tai aš po pasvarstymų priėmiau šį pasiūlymą su sąlyga, kad aš grįžtu į frakciją, bet ne į partiją, nes aš esu iš partijos išmestas.

Mano pozicija yra tokia, kad aš vis dėlto esu išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą, tai aš vis dėlto tam tikrus įsipareigojimus ir pagal įstatymus, ir pagal Konstituciją turiu šitai frakcijai“, – pasakojo R. Ačas.

R. Ačo ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ keliai 2013 m., kai politikas sukritikavo „tvarkiečių“ planus jungtis su Darbo partija. Politikas tąkart pareiškė, kad „tvarkiečių“ lyderis Rolandas Paksas „priėjo liepto galą“.

REKLAMA

„Esu įsitikinęs, kad kraštutinio žingsnio – jungimosi – R. Paksas ėmėsi norėdamas išlikti pirmininku. Pabrėžiu – bet kokios partijos pirmininku. Tačiau naivu manyti, kad šią „karūną“ dabartinis „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininkas išlaikys ilgiau kaip metus, nes V. Uspaskichas nepalyginamai iniciatyvesnis lyderis, ir tokių kaip R. Paksas „ant sprando“ jam nereikia“, – 2013 m. apie „Tvarkos ir teisingumo“ partijos planus jungtis su Darbo partija kalbėjo R. Ačas, pridurdamas, kad „darbiečiai“ tiesiog „praris“ „tvarkiečius“.

Pasak R. Ačo, būtent dėl šios pozicijos jam teko trauktis iš „tvarkiečių“ gretų.

„Partija yra mane pašalinus dėl mano pasipriešinimo prieš tris metus dėl to, kai jie bandė jungtis su Darbo partija. Aš tada pasipriešinau ir buvau išmestas. Suprantu, nuoskaudos yra nuoskaudomis, bet esu išrinktas pagal partijos sąrašą ir aš kaip ir privalėčiau šitoje frakcijoje pabaigti savo kadenciją“, – aiškino Seimo narys.

Svarbus balsavimas atvėrė akis?

Portalas tv3.lt primena, kad praėjusią savaitę Seimas nepritarė Konstitucijos pataisai, kuri būtų atvėrusi partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiui, per apkaltą nušalintam prezidentui R. Paksui duris į Seimo ir prezidento rinkimus. Pataisa galėjo būti priimta, tačiau dalis Darbo partijos frakcijos narių tiesiog nedalyvavo balsavime.

Pasak R. Ačo būtent minėtas balsavimas greičiausiai atvėrė akis „tvarkiečiams“ ir parodė, ko verta yra Darbo partija.

„Aš manau, kad „Tvarkos ir teisingumo“ partija galvojo, kad aš prieš tris metus, kai padariau savo pareiškimą dėl jungimosi su Darbo partija, gal buvau neteisus. Bet esu giliai įsitikinęs, kad jie dabar, matydami Darbo partijos elgesį ir to paties prezidento Rolando Pakso atveju kaip jie balsavo ir kaip jie išdavė, suprato, kad Darbo partija yra tokia, kokią aš ją įvardinau prieš tris metus“, – komentavo R. Ačas.


Rašyti komentarą...
s
svilainis
2016-01-02 09:52:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paksas, kergimusi su DP'istais padarė nepataisomą žalą ne tik TT,bet ir sukėlė abejones jo paties veiksnumu.Tad savo laiku Ačas pasakė tiesą ir padarė tinkamas išvadas.O Mazuronis,kaip prisimenu jo agitacijas Druskininkuose paremt TT ir aktyviau kovot prieš konkurentų iš Dp politiką,niekšas,perbėgęs pas tuos pačius priešus ,prieš kuriuos pats ir kovojo.Istorija juos kvislingais, hamsunais ir kitais pacukais vadina...Po kuo,kaip liudininkas,pasirašau.Gal teisman,žiurke Mazuroni,paduosi?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų