Seimo Pirmininkė Irena Degutienė penktadienį su vienos dienos darbo vizitu lankysis Lenkijoje - Seinuose, Navinykuose ir Punske.

Lietuvos parlamento vadovės susitikimuose su Seinų apskrities viršininku Ryšardu Gžybovskiu (Ryszard Grzybowski), Balstogės vaivadijos maršalu Jaroslavu Dvožanskiu (Jaroslaw Dworzanski) ir vietos savivaldybių atstovais planuojama kalbėtis apie lietuvių tautinės mažumos Lenkijoje problemas, lietuviškų mokyklų tinklo išsaugojimą ir šių mokyklų finansavimą, neišspręstus vadovėlių lietuvių kalba leidybos klausimus.

Vizito metu Seimo Pirmininkė padės gėlių prie Lietuvos savanorių ir Lenkijos karių kapų Berznyko kapinėse, Seinuose susitiks su "Žiburio" mokyklos atstovais, apsilankys Lietuvių namuose ir Lietuvos konsulate.

Navinykuose numatomas I. Degutienės susitikimas su Navinykų, Vidugirių ir Pristavonių mokyklų bendruomenėmis. Punske Seimo Pirmininkė bendraus su šio miesto mokyklų bendruomenėmis, Punsko valsčiaus savivaldybės konferencijų salėje susitiks su lietuviškų organizacijų, švietimo ir kultūros įstaigų vadovais bei savivaldybių atstovais.

Į Vilnių Seimo Pirmininkė I. Degutienė grįš penktadienio vakarą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų