Netolerantiškiausiai apie homoseksualus pasisakiusių visuomenės veikėjų rinkimuose „triumfavo“ Vilniaus meras Juozas Imbrasas bei parlamentarė Ramunė Visockytė. Jiems šiais metais atiteko „Gėjų pupulio“ bei „Lesbiečių braškytės“ titulai.

Primindami savo teises, homoseksualai „Gėjų pupulį“ ir „Lesbiečių braškyę“ internetinėje svetainėje www.gayline.lt rinko dvi savaites. Rinkimai sulaukė nemažo susidomėjimo - juose balsavo daugiau nei 1800 žmonių.

„Gėjų pupuliu“ paskelbtas J.Imbrasas sulaukė 466 balsų. Jis tituluotas už originalumą aiškinant lygių galimybių principą. Sulaikius kyšininkavimu įtariamą miesto savivaldybės darbuotoją meras piktinosi, kad „jaunas, gražus energingas vyras, erelį vaidino čia, kovotoją už teises, pasiėmė tėvystės atostogas. Nu, visi šnibždasi, juokiasi iš tų jo tėvystės atostogų“. Merui kliuvo ir už pastebėjimą, kad „uždarose patalpose gėjų eitynės įmanomos“ bei seksualinės orientacijos pavadinimą „hobiu“.

„Lesbiečių braškyte“ išrinkta parlamentarė R.Visockytė nominuota už pomėgius kolegoms siuntinėti katinėlių, šunelių ir kitokių mielų gyvūnėlių nuotraukas, animuotus vaizdelius ir pokštus, pasipiktinimą, jog į mokymo priemones ir Seimą brukami prezervatyvai, konferencijos apie homoseksualumą rengimą. Rinkimuose ji gavo 376 balsus.

REKLAMA

Nugalėtojams bus įteikti prizai - kilimėliai kojoms valyti su užrašu „Žmogaus teisės“ bei specialūs apdovanojimai. R.Visockytei konkurso rengėjai žada įteikti knygą apie kontracepciją, kad „ji įsitikintų, jog tai nėra „gėjų propaganda“. J.Imbrasui žadama padovanoti skirti „jauno, gražaus ir tėvystės atostogų neinančio vyro striptizą uždarame mero kabinete“.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2008-02-14 17:43:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išmintingiausia būtų spaudai į tokius "rinkimus" tiesiog nekreipti dėmesio, ir jie liktų žinomi tik tam siauram specifiniam organizatorių ratui.
Atsakyti
0

h
hetero
2008-02-14 17:47:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
broliai seses pederastai i lesbietes. man jusu gaila. liudna del jusu ligos. linkime pasveikti
Atsakyti
0

z
zmogaus teises
2008-02-14 18:00:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
IR ZOOFILAS GALI BUTI ZOOLOGIJOS SODO PRIZIURETOJU!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų