ignas vėgėlė

Ignas Vėgėlė 

 

Nepriklausomas kandidatas į Lietuvos Resprublikos prezidentus. Teisininkas, advokatas, Mykolo Romerio universiteto (MRU) profesorius, gimęs 1975 metais. Buvęs Lietuvos advokatų tarybos pirmininkas. Jis gynė žmogaus teises ir buvo aktyvus teisininkų bendruomenėje.

 

Vėgėlė dėmesį skiria teisingumui ir teisėtvarkos gerinimui.

Karbauskis su Vėgėle aptarė galimybes bendradarbiauti: pasiūlė su LVŽS dalyvauti Seimo rinkimuose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis tikina pasiūlęs prezidento posto siekusiam advokatui Ignui Vėgelei kartu kandidatuoti į Seimą. Visgi, „valstiečių“ lyderis teigia, kad sutarimas dėl galimybės bendradarbiauti penktadienį vykusio susitikimo metu dar nebuvo pasiektas. Pasak politiko, galutinius sprendimus ketinama priimti birželio pabaigoje vykstančioje LVŽS taryboje.

Karbauskis neabejoja dėl Vėgėlės pažiūrų: įvardijo, su kuo tikrai neitų į Seimą

Vieną mandatą į Europos Parlamentą (EP) iškovojusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis jau galvoja apie Seimo rinkimus. Politikas svarsto, dėl ko į Lietuvos prezidentus kandidatavęs Ignas Vėgėlė galėtų pasirinkti bendradarbiavimą su „valstiečiais“, ir atsako, su kuo partijai ne pakeliui į Lietuvos parlamentą.  R. Karbauskis sako, kad partija kol kas nėra apsisprendusi dėl sąrašo lyderio rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Ignas Vėgėlė į „valstiečių“ štabą atnešė braškių: sprendimą dėl savo ateities politikoje žada per mėnesį

Į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų štabą Europos Parlamente nešinąs braškėmis atvykęs buvęs kandidatas į prezidentus advokatas Ignas Vėgėlė sprendimus dėl savo ateities žada mėnesio eigoje. „Na, o kalbant, apie mano paties asmeninį apsisprendimą, aš jį netrukus paskelbsiu. Per mėnesį tikrai bus sprendimas.

„Valstiečių“ lyderis Karbauskis kitą savaitę su Vėgėle žada kalbėti apie tolesnį bendradarbiavimą

Opozicinių „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis kitą savaitę planuoja su buvusiu kandidatu į prezidentus advokatu Ignu Vėgėle kalbėtis apie galimą tolesnį politinį bendradarbiavimą. „Vyksta konsultacijos. Man pačiam, kaip daugelį metų dirbančiam politikoje, įdomu, kokį sprendimą priims Ignas Vėgėle. Mes susitarėme kitą savaitę apie tai šnekėti – ar jis eis į politiką, neis“, – penktadienį Žinių radijui sakė R. Karbauskis.

Žiniasklaida: susidūrus su problemomis Lietuvoje, Vėgėlės šeimos verslas per Latviją tęsė eksportą į Kirgiziją

Lietuvos muitinei sustabdžius buvusio kandidato į prezidentus Igno Vėgėlės šeimos valdomos įmonės „Vilpra“ kondicionierių eksportą į Kirgiziją, krovinių į šią šalį gabenimą toliau vystė Latvijoje veikianti tai pačiai verslo grupei priklausanti SIA „Vilpra“, skelbia tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“. Kaip pranešta anksčiau, „Sienos“ ir „Laisvės TV“ publikacijoje skelbta, jog eksportuojant didelius kiekius kondicionierių į Kirgiziją „Vilpra“ galimai apeidinėjo Rusijai po plataus masto inv...
2024-06-05

Ramūnas Karbauskis ir Ignas Vėgėlė planuoja susitikimą

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose jis matytų advokatą Igną Vėgėlę vedantį jo vadovaujamos partijos sąrašą. Politiko teigimu, šiuo metu galima kalbėti apie įvairius bendradarbiavimo variantus, todėl, užsimena „valstietis“, ateinančią savaitę jis su prezidento rinkimuose dalyvavusiu I. Vėgėle susitiks politinių perspektyvų aptarimui. „Pirmiausiai šnekėsimės apie tai, ką pats Ignas mano apie dalyvavimą politikoje. Man tai yra tikrai įdomu.

Vėgėlė apsisprendė dėl paramos EP rinkimuose: balsuosiu už LVŽS

Prezidento posto siekęs Ignas Vėgėlė Europos Parlamento (EP) rinkimuose tikina remiantis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS). „Esu tvirtai apsisprendęs balsuoti už Valstiečių ir žaliųjų sąjungą, kuri yra vedama Aurelijaus Verygos, Broniaus Ropės, Aušrinės Norkienės, Dainiaus Gaižausko, Giedriaus Surplio: viso – 22 laiko patikrintų, sąžiningų, savo įsitikinimų ir vertybių už patogesnį gyvenimą neparduodančių politikų“, – savo feisbuko paskyroje rašo I. Vėgėlė.

Vėgėlė keičia nuomonę: pasirinko, ką palaikys per prezidento rinkimus

Nors tikino, kad nerems nė vieno antrajame prezidento rinkimų ture besivaržančio kandidato, šalies vadovo posto siekęs Ignas Vėgėlė persigalvojo – advokatas išreiškė paramą Gitanui Nausėdai. „Skatinu atiduoti balsą už Gitaną Nausėdą ir suteikti Gitanui Nausėdai antrą šansą“, – penktadienį savo „Facebook“ paskyroje rašė I. Vėgėlė. „Suteikime Gitanui Nausėdai antrą šansą. Tvirtas mandatas tegu tampa aiškiu visuomenės įpareigojimu veikti“, – ragino jis.

Ekspertas įvardijo, kas pakišo koją Vėgėlei: Žemaitaitis buvo daug geresnis Vėgėlė negu Vėgėlė

Į antrą prezidento rinkimų turą nepatekęs teisininkas Ignas Vėgėlė teigia, kad žurnalistinis tyrimas apie jo šeimos verslus „buvo užsakytas“ ir turėjo įtakos rinkimų rezultatams. Apie tai, ar tikrai tik šis tyrimas pakišo koją I. Vėgėlei išeiti į antrą turą, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dėmesio centre +“ kartu su žurnalistu Edmundu Jakilaičiu diskutavo viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus. Daugelis iš Vėgėlės tikėjosi kažko, bet to nesulaukė.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų