Gyventojus kviečia skiepytis – sostinėje atsirado 1 tūkst. papildomų vakcinų

Vilniaus miesto savivaldybės atstovas pranešė – sostinėje atsirado 1 tūkst. papildomų „AstraZeneca“ vakcinų, todėl gyventojai yra kviečiami registruotis.

„Jaunimas (35+), reikia pagalbos – atsirado dar apie 1000 „AstraZenecos“, norim išnaudoti visą, todėl vėl trumpam atidaryta 35+ grupė. Registruokitės, skiepas jau šį savaitgalį arba pirmadienį“, – sakė Vilnaius miesto savivaldybės mero patarėjas Karolis Žukauskas.

Jaunimas (35+), reikia pagalbos - atsirado dar apie 1000 AstraZenecos, norim išnaudoti visą, todėl vėl trumpam atidaryta...

Posted by Karolis Žukauskas on 2021 m. gegužės 8 d., šeštadienis

Gyventojai registruotis skiepui nuo Covid-19 ar rasti papildomos informacijos apie vakcinaciją gali šioje nuorodje: http://vakcina.vilnius.lt.

Vakcinos „ištirpo“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar penktadienį Vilniuje atvėrus galimybę registruotis skiepams nuo COVID-19 „AstraZeneca“ vakcina 35-erių ir vyresniems asmenims, šios vakcinos atsargų beveik nebeliko, sako meras Remigijus Šimašius.

REKLAMA

„Iki šio ryto buvo likę apie 9 tūkst. vakcinų, šįryt buvo likę dar virš 6 tūkst. Noriu pasidžiaugti, kad šį rytą atidarius vakcinaciją 35-erių ir vyresniems žmonėms, vakcinos ištirpo per kelias valandas, šiandien jau nebeturime laisvų vietų, kas ir apmaudu, nes norėtųsi sudaryti visiems progą pasiskiepyti“, – per spaudos konferenciją penktadienį sakė meras.

Anot jo, „AstraZeneca“ vakcina 35-erių ir vyresni gyventojai bus skiepijami tik nuo penktadienio iki pirmadienio. Pirmadienį savivaldybė jau laukia 23 tūkst. „Pfizer“ vakcinų, iš jų apie pusę jų bus skirta 45-erių ir vyresnių pirmajam skiepui, apie pusę – paskiepytųjų revakcinacijai.

Penktadienį, po 15 val., sostinės skiepų registracijos sistemoje atsirado apie 1300 vietų registruotis gauti „Pfizer“ skiepams, taip pat buvo dar apie 200 vietų vakcinacijai „AstraZeneca“.


Rašyti komentarą...
M
Modė
2021-05-08 11:24:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkokia košė, vieną dieną atima vakcinas iš kitų miestų, kitą jau klykia, kad liko vakcinų,, kviečia skiepytis iš visos Lietuvos, ir išvedžioti virusą visur. Kur liberalas, ten pravalas.
Atsakyti
-1

W
Www
2021-05-08 12:01:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks jausmas, kad, gal atsiras kas norėtų susileist dozę, o jei ne - išmesim nafig...
Atsakyti
0

C
Co&Co19
2021-05-08 11:47:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai,kad astrazeneca jaunimui pavojinga ir gamintojo nerekomenduojama .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų