Guoga nusivylė Šimonyte: ji neatsakė konkrečiai, kaip skatinti gimstamumą

Seimo narys Antanas Guoga teigė, kad pirmą kartą Lietuvos istorijoje kandidatė į premjeres, Ingrida Šimonytė, prisistatė virtualiai. Tačiau jis teigė esantis nusivylęs I. Šimonyte, nes ji esą neatsakė konkrečiai, kaip skatinti gimstamumą

„Ingrida mane nuvylė. Uždaviau klausimą, kaip Vyriausybė planuoja skatinti gimstamumą? Nieko konkretaus atsakyme neišgirdau. Jokių pokyčių naujoji Vyriausybė neplanuoja.

Bet čia yra strateginė klaida. Lietuva sparčiai mažėja. Nyksta. Lietuva be vaikų neturi ateities. Premjeras turi matyti ne tik po savo nosimi, bet žvelgti dvidešimt, trisdešimt metų į priekį. Kas čia gyvens 2050 metais, jeigu nebus naujų šeimų, nebus gimstančių vaikų? Likutis lietuvių senolių ir daug atvykėlių? Toks planas? Aš kategoriškai prieš“, – savo feisbuko paskyroje skelbė A. Guoga.

Jis ragino pažiūrėti į kaimynus lenkus. Plotu Lietuva už Lenkija mažesnė tik maždaug šešiais kartais, o gyventojų turime net keturiolika kartų mažiau. Pasak jo, kokybiškas švietimas, krašto gynyba bus tada reikalinga, kada bus, ką mokyti ir saugoti.

„Vaikai ir gimstamumas yra mūsų valstybės ateities gyvybės pagrindas. Po 10 000 eurų kiekvienai šeimai, kuri pagimdė vaiką. 300 – 400 mln eurų per metus yra niekas, palyginti su tai, kaip svarbu išsaugoti valstybę ir didinti mūsų žmonių skaičių. Čia yra strateginė investicija, kuri ateityje atsipirks su kaupu.

Toks kandidatės į Premjerus prisistatymas netinka nei man, nei Darbo frakcijai. Siauras, sausas požiūris. Įspūdžio nepaliko tiems, kurie turi platesnį mąstymą, tiems, kurie Lietuvą mato, kaip didesnių ambicijų šalį.

Rytoj Ingridai bus sunku surinkti balsus. Sakymas, kad iki jos viskas buvo blogai, o dabar jau gyvensime, kaip rojuje, nėra didelės išminties požymis. Visi norime dirbti ir padėti naujai Vyriausybei, bet kviečiu plačiau atmerkti akis ir matyti bei girdėti daugiau“, – teigė A. Guoga.

Seimo nariai prisiekė: Guoga žadėjo daryti vaikus

Primename, kad lapkričio 13 dieną Seime prisiekė naujieji parlamentarai. Tuo metu pirmyn atgal po Seimo rūmus zujančiam Antanui Guogai sunkiai sekėsi rasti bendražygius darbiečius, su kuriais ir jis pats pateko į parlamentą. Tiesa, prieš prisiekiant jis pasėjo dvejones, ar neperleis savo vietos Artūrui Skardžiui.

„Pradžioj reikia mums pagerint gimstamumą Lietuvoje. Vaikus darysiu. Seime reikia mums visiems vaikus daryt, be abejo“, – prieš prisiekiant žurnalistams sakė Seimo narys A. Guoga.

Daugiau galite žiūrėti TV3 Žinių reportaže:


Rašyti komentarą...
X
XXL
2020-11-23 17:05:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šimonytė galvoti į priekį negabi. Tai ji su Kubilium praskolino šalį už nerealias palūkanas. O apie vaikus ji neturi jokio supratimo. Jos siūlomas minstrų kabinetas, na, šveliai tariant, apverktinas
Atsakyti
-11

R
Romas
2020-11-23 17:46:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gejai ir leisbietes gimstamumo nepadidins.
Atsakyti
-4

A
Airija
2020-11-23 17:27:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji absaliutiškai net nuovakos neturi ką reiškia vaikas tik iš jų atimti gali kai nuiemė vaiko pinigųs mūsų pajamos 2lt viršijo su vyrų ir vaikais negavom vaiko pinigų tai reikškia uš du litus vaikui visko užtenka,a va Airijoj vaikų skirstimo niera visi venodai gauna..kai tautiečiai išrinko ja...
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų