Antanas Guoga apsisprendė: dirbs Seime, norėtų save matyti Užsienio reikalų komitete

Antanas Guoga dirbs naujajame Seime ir savo mandato niekam užleisti nebežada. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino pats A. Guoga. Seime verslininkas sako labiausiai norintis dirbti Užsienio reikalų komitete.

A. Guoga apsisprendė dirbti Seime. Trečiadienį vykusiame Darbo partijos posėdyje verslininkas A. Guoga pasakė, kad  savo mandato niekam užleisti nebenori.

„Vakar tarybos posėdyje jis pasakė, kad dirbs Seime“, – tv3.lt komentuoja Darbo partijos štabo vadovas Viktoras Fiodorovas.

Ketvirtadienį ryte A. Guoga savo socialiniuose tinkluose taip pat paskelbė, kad jau atsiėmė Seimo nario pažymėjimą.

Žadėjo mandatą užleisti

A. Guoga anksčiau savo feisbuko paskyroje išsakė abejonę dėl savo darbo Seime. Verslininkas svarstė, ar jam nereikėtų savo vietos Seime užleisti kitam Darbo partijos atstovui Artūrui Skardžiui.

V. Fiodorovas sako, kad trečiadienį vykusio Darbo partijos posėdžio metu A. Guoga nepasakė, kodėl savo vietos Seime A. Skardžiui užleisti nebenori.

„Negaliu pasakyti. Vakar jis pasakė, kad apsisprendė dirbti Seime, ėjo į rinkimus ir dirbs Seime, Darbo partijos frakcijoje“, – komentuoja Darbo partijos atstovas.

Pats A. Guoga sako, kad apie savo vietos Seime užleidimą užsiminė tik todėl, kad pats dvejojo savo jėgomis.

„Tiesiog svarsčiau, ar tikrai galiu eiti tarnauti žmonėms, ar tikrai esu tinkamiausias. Normalu pasvarstyti, tai atsakingas darbas. Matau, kad yra be galo didžiulė visuomenės parama, net spaudimas, kad eičiau. Tai tikrai pajutau, buvo malonu sulaukti tokio pasitikėjimo ir noro, kad eičiau, kad būtent aš būčiau. Akivaizdžiai matosi, kad žmonės nori, jog būtent aš eičiau. Žmonės reitingavo į pirmą vietą sąraše. Buvau labai aiškus lyderis“, – tv3.lt sakė A. Guoga.

Dirbtų su užsienio reikalais

A. Guoga dar anksčiau yra minėjęs, kad dirbtų ten, kur jo kolegos įsivaizduotų jį dirbantį ir matytų jį, kaip toje srityje daug nuveikti galintį žmogų. V. Fiodorovo teigimu, trečiadienį per posėdį A. Guoga pats konkrečiai, su kuriais klausimais Seime dirbti norėtų labiausiai, neišsakė.

„Reikia kalbėti su juo asmeniškai, kokiais klausimais dirbs ir kokias temas kels. Tikrai atskirai kažkaip nekalbėjome, čia yra jo asmeninis apsisprendimas, jis turi rinkėjų, prisidėjo prie programos. Jis pats asmeniškai tai ir pakomentuos“, – sakė V. Fiodorovas.

Naujienų portalui tv3.lt A. Guoga sako, kad labiausiai įsivaizduotų save dirbantį Užsienio reikalų komitete.

„Labiausiai Užsienio reikalų komitete. Tam turiu didžiausią kompetenciją. Vis tiek, penkerių metų patirtis Europos Parlamente, užsienio kalbų mokėjimas, supratimas, kas vyksta pasaulyje. Manau, kad ten būčiau naudingiausias mūsų tėvynei“, – sako A. Guoga.

REKLAMA

Verslininkas, Darbo partijos narys taip pat sako, kad planuoja savo Seimo nario atlyginimą skirti labdarai.

„Planuoju tarnauti žmonėms, skirti visą atlyginimą labdarai ir prisidėti prie gerų iniciatyvų“, – sako A. Guoga.

Šių metų Seimo rinkimuose Darbo partija gavo 10 mandatų. Į Seimą pateko Antanas Guoga, Mindaugas Puidokas, Vigilijus Jukna, Andrius Mazuronis, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Viktoras Fiodorovas, Vytautas Gapšys, Valentinas Bukauskas, Vaida Giraitytė, Aidas Gentvilas.


Rašyti komentarą...
R
Remis
2020-11-12 10:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gaunasi skardzius per mazai pasiule.siaip guogis ne uzsienio o seimo tualeto vadybininku tiktu
Atsakyti
-2

L
Lina
2020-11-12 10:52:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trūksta tulpinių gaujos seime, būtų visa pilna sudėtis.
Atsakyti
-2

R
Remis
2020-11-12 10:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimo tualeto komiteto pirmininkas.siktu visi australiskai ir stavkes galima statyt kuris greiciau
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų