Gretos Kildišienės naudojamą automobilį iš „Agrokoncerno“ lizingu išsiperka jos mama

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) frakcijos seniūno pavaduotojos Gretos Kildišienės naudojamą automobilį „Range Rover“ iš LŽVS pirmininko Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ lizingu išsiperka politikės mama, antradienį neoficialiai BNS patvirtino keli skirtingi šaltiniai.

Su pačia G.Kildišiene BNS antradienį nepavyko susisiekti. „Valstiečių“ frakcijos seniūnas „Agrokoncerno“ akcininkas R.Karbauskis BNS atsisakė atskleisti, ar automobilį nuomoja Seimo narės motina.

„Aš manau, kad istorijai nužengus taip toli, kad reikėtų, jeigu ją jau pabaigei, atversti visas tas kortas, kokios buvo“, - žurnalistams Vyriausybėje antradienį sakė premjeras Saulius Skvernelis, paklaustas, ar turėjo būti paviešintas asmuo, nuomojęsis automobilį.

G.Kildišienės mama - Vladislava Mikalauskienė anksčiau dirbo Panevėžio vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ auklėtoja, pastaruosius dvejus metus dirbo auklėtoja darželyje „Taika“. Pastarosios įstaigos administracija BNS patvirtino, kad V.Mikalauskienė darbą paliko savo iniciatyva prieš mėnesį, gruodžio 14 dieną.

REKLAMA

Registrų centro duomenimis, V.Mikalauskienė šiuo metu yra bendrovės „Greta Gretos“ akcininkė ir vadovė. 2015-ųjų balandį registruota kaip mažoji bendrija 2016-ųjų pabaigoje „Greta Gretos“ pertvarkyta į uždarąją akcinę bendrovę. Registrų centrui nurodoma, kad įmonės tikslas yra vykdyti komercinę, ūkinę, finansinę ar pramoninę veiklą, įskaitant ir paslaugų teikimą, prekių pirkimą ir pardavimą, taip pat steigti, dalyvauti, valdyti, finansuoti ir likviduoti kitus juridinius asmenis.

Viešai prieinamoje Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenų bazėje nėra jokių duomenų apie „Greta Gretos“ pernai sumokėtus mokesčius.

„Aš esu privatus asmuo ir jokios informacijos niekam neteikiu. (...) Ačiū labai, aš neteikiu jokios informacijos. Aš esu privatus asmuo!“, - BNS antradienį telefonu sakė V.Miklalauskienė ir nutraukė pokalbį.

Buvusi Gretos Kildišienės anyta panevėžietė Birutė Kildišienė BNS antradienį teigė, jog buvusios marčios motina daugiausia dirbusi darželio auklėtoja.

„Motina turėjo paprastą mašinytę. Gyveno nuo algos iki algos. Buvo paprasta darželio auklėtoja, prieš kelis mėnesius išėjo iš darbo. Niekada negyveno pasiturinčiai, yra net skolinusi pinigų iš manęs. Čia nėra šmeižtas yra kaip yra“, - pasakojo B.Kildišienė.

Tai, kad G.Kildišienė naudojasi „Agrokoncerno“ automobiliu, BNS šeštadienį patvirtino R.Karbauskis.

Pati LVŽS atstovė tik patvirtino, kad automobilį išsiperkantis asmuo yra jos giminaitis. Tiek G.Kildišienė, tiek R.Karbauskis neatskleidžia automobilio nuomininko motyvuodami, kad tai yra ne viešas asmuo.

Antradienį surengusi spaudos konferenciją G.Kildišienė pranešė, kad jos artimieji atsisakys išperkamosios nuomos būdu iš „Agrokoncerno“ pirkto automobilio.

R.Karbauskis BNS antradienį kartojo, jog nei jis, nei įmonė negali atskleisti, su kuo sudaryta lizingo sutartis, nes taip pažeistų asmens privatumą. Paklaustas, ar asmeniškai pažįsta žmogų, kuriam automobilis nuomojamas, jis to nei patvirtino, nei paneigė.


Rašyti komentarą...
e
elojin1
2017-01-17 17:02:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, matot, sakot kad vaikų darželio darbuotojai mažai uždirba
Atsakyti
-3

I
Iš kur
2017-01-17 18:08:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
pas vaikų darželio auklėtoja tokios finansinės galimybės? VMI turės darbo.
Atsakyti
-4

M
Mindaugas
2017-01-17 18:02:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pagauna sukciaujant tai pasiaiskinimai vaiku darzelio lygio tai jei mama perka tai tegu ji ir vazineja krc eiliniai makaronai ant ausu
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų