Gražūs orai liks praeityje: ruduo iš auksinio pavirs į pilkąjį

Artimiausių dienų orų prognozė rodo, kad saulėtas auksinis ruduo jau atsisveikina su mumis ir pasitinkame pilkąjį rudenį – dangų aptrauks debesys, kils vėjas, kai kur lis lietus.

Šeštadienį pietvakarių vėjas dar labiau sustiprės, taps gūsingas, ypač prie jūros. Dangų dengs žemi debesys, tačiau dėl smarkaus vėjo jie vargu ar bus vientisi, galimi ir pragiedruliai. Šiaurės vakaruose gali truputį palyti.

Kitaip tariant, artimiausią parą  bus jau nebe auksinio, o pilkojo rudens orai. Ir naktį, ir dieną dangų dengs pilkų debesų apklotas, tačiau dėl smarkoko gūsingo vėjo, ypač prie jūros, galimi ir pragiedruliai. Naktį kai kur suboluos rūkas, dieną truputį palynos šalies šiaurės vakaruose. Oras naktį atvės iki 8 – 9, prie jūros bus apie 12 laipsnių, dieną bus iki 14 – 16 laipsnių šilumos.

Sekmadienį orai bus debesuoti. Naktį šiaurės vakaruose, dieną visur kurį laiką palis. Vėjas vis dar smarkus, gūsingas, ypač šalies vakaruose. Naktį vyraus 10 – 12 laipsnių, dieną labai nenoriai sušils iki 14, galbūt 15 laipsnių. Pirmadienį lietaus bus ir naktį, ir dieną, orai atvės: naktį bus jau apie 4 – 6 laipsnius, dieną šils iki 8 – 10 laipsnių šilumos.

Kitaip tariant, artimiausios dienos prašo atsisveikinti su maždaug dvi savaites trukusiais puikiais bobų vasaros orais ir liepia sveikintis jau su rudeniu pikuoju ir darganotuoju. Tiek šį kartą apie permainas, o pabaigoje – vis dar puikus ir labai spalvingas ruduo jūsų nuotraukose. Labai ačiū už jas, ir likite su mumis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų