Gintautui Paluckui – naujos pareigos

Sostinės socialdemokratų pirmininku tapo Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas.

Dvejų metų kadencijai į šias pareigas jis išrinktas šeštadienį vykusioje Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus skyriaus ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje.

Iš viso šio posto siekė keturi kandidatai: G.Paluckas, laikinas skyriaus pirmininkas Algirdas Markevičius, taip pat Alfonsas Brazas ir Artūras Skardžius, BNS informavo skyriaus sekretoriato atstovai. Po slapto balsavimo nugalėtoju paskelbtas G.Paluckas.

Vilniaus socialdemokratai nuolatinio vadovo neturėjo nuo praėjusių metų spalio, kai mirė tuometinis skyriaus pirmininkas, sveikatos apsaugos ministras Juras Požela. Laikinu skyriaus vadovu nuo lapkričio buvo paskirtas A.Markevičius.

G.Paluckas yra vienas iš kandidatų į Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkus.

„Vilnių savo vizija jau įtikinau, bandysiu ją nešti ir toliau“, - BNS sakė politikas, savo viziją trumpai apibūdinęs kaip „visą apimantį partijos atsinaujinimą“.


Rašyti komentarą...
V
VAGIS
2017-03-19 10:51:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkas su socddemais negerai. Kaip gali išsirinkti VIlniaus skyriaus vadovu korupcijos byloje dalyvavųsį asmenį. Paluckas jau turėtų būti politinis vadovas, bet pas socdemus jis užima vadovaujančius postus. Baisu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų