Generalinė prokuratūra kreipėsi į Seimą prašydama įvertinti, ar parlamentaras Naglis Puteikis nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintų pagarbos žmogui ir valstybei, padorumo, nesavanaudiškumo ir atsakomybės principų, rašo „Lietuvos rytas“.

Įtarimų dėl parlamentaro elgesio prokurorams kilo susipažinus su Švenčionių policijos vyresniosios tyrėjos Ritos Martinkėnaitės pateikta informacija apie N.Puteikio vizitus į jos kabinetą.

Parlamentaro žmonos Nikos Puteikienės brolio žūties aplinkybes tirianti R.Martinkėnaitė neleido N.Puteikiui susipažinti su ikiteisminio tyrimo duomenimis. Tuomet politikas tyrėją apkaltino bylos vilkinimu ir nežmonišku elgesiu.

Konservatorius pareiškė, kad pareigūnė atstovauja turtingiems darbdaviams, kurių darbovietėse nuolat žūsta žmonės, ir žadėjo apie tai informuoti Seimą. N.Puteikis grasino prie prokuratūros atvesiantis dešimtis žmonių ir pasistengsiantis, kad Lietuvos visuomenė sužinotų, kaip tiriamos bylos.

Švenčionių kriminalistai N.Puteikio akiratyje atsidūrė po to, kai Pabradės valymo įrenginių teritorijoje praėjusių metų rugsėjo pabaigoje žuvo jo žmonos brolis Ivanas Semionovas. Ikiteisminis tyrimas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo nėra baigtas.

N. Puteikis dėl savo elgesio nesigaili. Konservatorius džiaugėsi, kad jam pavyko išprovokuoti prokurorus kreiptis dėl jo elgesio į Seimą. Parlamentaras tikisi, kad taip atkreips dėmesį į aplaidų pareigūnų darbą: „Nebūčiau daręs jokių žingsnių, jeigu tai nebūtų jau antra darbuotojo žūtis šioje įmonėje. Aš pamačiau tą pačią taktiką. Byla vilkinama, kol numarinama, arba kraštiniu daromas darbo patirties neturintis ekskavatorininkas, kurį darbdaviai pigiai pasamdo, bet neišmoko naudotis technika."


Rašyti komentarą...
P
Palaikau Puteikį
2012-05-07 09:19:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per 7 mėnesius neištirti aiškią bylą galima tik turint vienintelį tikslą - ją numarinti.
Atsakyti
0

n
nuostabu
2012-05-07 11:14:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
GP nepasitiki Puteikiu, o visa lIETUVA PAČIA PROKURATŪRA. Tai gal geriau prokuratūrą pasvarstyti, Valį paklausti, kada numato įvykdyti 2009 10 06 Vilniaus apygardos teismo nutartį?
Atsakyti
0

g
gg
2012-05-07 11:36:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Generalinė prokuratūra... :) Keiksmažodis.
O su Puteikiu į žvalgybą galima eiti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų