Gelbėjimo operacija, kurią verta pamatyti Švedijos gyventojai didvyriškai išgelbėjo lede įstrigusį briedį

Švedijoje užfiksuota neįtikėtina gelbėjimo operacija. Į ledą įlūžusį briedį išgelbėjo atsitiktinumas. Jį pastebėjo didvyriais drąsiai galimi vadinti žmonės, kurie rizikavo savo gyvybėmis tam, kad išgelbėtų išsigandusį gyvūną.

Ramiai užšalusiu ežeru čiuožinėję draugai nesitikėjo, kad laisvalaikio pramogos greitai taps dramatiška gelbėjimo misija, po to, kai jie pastebės lede įstrigusį briedį.

Ne kas dieną matomą vaizdą, nuo pirmų sekundžių ėmė fiksuoti vienas iš čiuožėjų. Trijulė pastebėjo siaubo apimtą gyvūną, kuris, bandydamas išsigelbėti iš ledo gniaužtų, stipriai kūlė išnirusiomis iš vandens priekinėmis kojomis.

Siekdami išgelbėti išsekusį briedį, švedai nenuilstamai triūsė 30 minučių. Jie kapojo storą ledo sluoksnį kirviu, bandydami iškapoti nelaimėliui kelią į laisvę.

Video, užfiksuotas Viktoro Johannesseno ir jo draugo Sigrido Sjosteeno, prasideda V.Johannesseno prisipažinimu, kad jis nežino, ką jie ketina daryti ir kaip padėti į nelaimę patekusiam gyvūnui.

Čiuoždami vis arčiau seklesnio ežero krašto, kur buvo įstrigęs briedis, jie savo gyvybėms taip pat sukėlė pavojų, nes ledas ten – žymiai plonesnis.

REKLAMA

Išvargintas gyvūnas kėlė savo galvą ir priekines kojas iš vandens, pasirodo, jo užpakalinės kojos buvo įstrigusios.

Jis stipriai taškė vandens purslus aplink save, bet negalėjo išlipti iš eketės.

V.Johannessenas ir S.Sjosteenas yra nufilmuoti kalantys ledą kirviu, taip pat užfiksuotas ir dar vienas padedantis čiuožėjas.

Bet staiga, įstrigęs padaras nustojo judėti.

Suprasdami, kad jis pervargęs, gelbėtojai suskubo kapoti ledą dar stipriau, siekdami briedžiui iškapoti tiesų kelią iš vandens į krantą. Maždaug po 30 minučių, baltas ledas buvo prakirstas ir tamsus vanduo užliejo kelią į laisvę.

Bet gyvūnas buvo pernelyg išsekę ir sušalęs, kad judėtų.

Drąsaus čiuožėjo įkalbėtas ir pajudintas briedis pajudėjo, taip įveikdamas paskutiniuosius metrus link laisvės.

Galų gale jis atsigavo ir išsiveržė iš ledinio kalėjimo.

Po užpakalinių kojų pralankstymo, briedis perlipo per keletą krūmų ir dingo iš akiračio, nuskubėjęs užsiimti briedžių reikalais.

Pamatykitė tai savo akimis

 


Rašyti komentarą...
n
nunu
2017-02-12 22:59:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
mat kokie tie Svedai,tikri vikingai issiruosdami ciuozineti ir kirvius pasiima
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų