Gatvės apklausa: ką gyventojai mano apie milijonus Lietuvai atsieisiančias išeitines Seimo nariams?

Lietuvai išsirinkus naują valdžią, imtas gvildenti kitas klausimaskiek lėšų reikės, norint išmokėti į Seimą nepatekusiems politikams ir jų komandų nariams.

Seimo statutas numato, kad pasibaigus kadencijai parlamentarui išmokama tiek vidutinių mėnesinių Seimo nario atlyginimų dydžio išeitinė išmoka, kiek metų nepertraukiamai truko jo darbas Seime. Ši suma turi būti ne mažesnė kaip dviejų ir ne didesnė kaip šešių vidutinių mėnesinių parlamentaro atlyginimų dydžio.

Išeitinėms kompensacijoms, išmokoms už nepanaudotas atostogas ir pan. gali prireikti iki 4 mln. Lt. Ši suma galėtų būti gerokai mažesnė, jeigu Seimo nariai būtų ėję atostogų, kaip tai daryti buvo verčiami mokytojai, kad susitaupytų valstybės lėšos.

Ką apie tokią sistemą mano Lietuvos gyventojaisiūlome pasižiūrėti vaizdo reportaže:


Rašyti komentarą...
o
oh
2012-11-03 11:26:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu, kokios iseitines??? tai yra terminuotas darbas, samdoma/isrenkama 4 metams, jei isrinks dar syk, sutartis pratesiama dar 4 metams. nemokama jokiu iseitiniu terminuotam darbui.
kodel seimui taikomas pastovios darbo sutarties salygos, jei, akivaizdu, jie dirba darba terminuota laika ir visiems tas terminas zinomas. Nesamone metyt valstybes lesas tokiems dalykams.
Atsakyti
0

l
laurė
2012-11-03 12:00:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai pasityčiojimas iš piliečių. Jokių išeitinių. Sėdėdami Seime gavo pakankamai didelius pinigus, galėjo pasitaupyti. Dabar jau vien dėl išeitinės dažnas veržiasi į Seimą.
Atsakyti
0

A
Aš bomžas
2012-11-03 13:23:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš vienoje įmonėe išdirbau 40 metų tai man išeitinę pašalpą sumokėjo 2000 litų, tai kas čia yra-dvigubi standartai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų