Šeštadienį (lapkričio 19 d.) Vilniaus teritorinės muitinės ir policijos pareigūnai, tikrindami „Gariūnų“ turgavietėje dirbančius prekeivius, aptiko apie pusę šimto įvairių prekių, kurios, kaip įtariama, pagamintos pažeidžiant registruotų „Louis Vuitton“, „Gucci“, „Burberry“, „Armani“ ir kitų prekių ženklų savininkų intelektinės nuosavybės teises.

Šis patikrinimas buvo skirtas kovai su prekių, neteisėtai pažymėtų registruotais prekių ženklais, platinimu Vilniaus „Gariūnų“ turgavietėje.

Patikrinimo metu pareigūnams įkliuvo prekeivė, kuri, kaip įtariama, neteisėtai pardavinėjo klastotas prekes, pažymėtas žinomų gamintojų prekių ženklais.

Siekdami nustatyti pažeidimus, pareigūnai nupirko 100 litų kainavusią prekės ženklu „Louis Vuitton“ pažymėtą moterišką palaidinę. Patikrinimo metu prekyvietės savininkai pareigūnams nepateikė dokumentų, patvirtinančių teisėtą realizuojamų prekių įsigijimą, mėgino aiškinti, kad nieko nežino apie tai, jog prekiauja, kaip įtariama, klastotais daiktais. Atidžiau patikrinę prekybos vietą, pareigūnai rado apie pusę šimto supakuotų moteriškų palaidinių, džinsų ir striukių. Patikrinimo metu sulaikyti, kaip įtariama, klastoti daiktai, bus perduoti specialistams ištirti - po tyrimo paaiškės prekių vertė. Pasak pareigūnų, originalių tokių prekių vertė siekia apie 100 tūkst. litų.

Bendradarbiaudami kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, muitininkai šiais metais jau 11 kartų tikrino įvairias turgavietes. Bendrų patikrinimų metu  sulaikyta beveik 4 tūkst. įvairių, kaip įtariama, klastotų prekių.


Rašyti komentarą...
n
nesamone
2011-11-21 13:39:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kodel jiem kyla problemu. Uztektu tikrint visus is eiles' bet kuris prekiautojas gali turet ka slept. Tarkime ju keli tukstanciai. Nepatingetu patikrints ta kas susandeliuota ir rezultatas butu. Dabarti irne patikra tik verslo liudijimas ir viena kita sask. faktura kuri pora metu ta pati.Is eiles ir visus , nuo iki.. Ir baigtusi tas gariunu kicas
Atsakyti
0

Z
Zigmundas Froidas
2011-11-21 14:39:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi apgaus. Aplink vien vagys. Net i veidrodi pasiziuri - vagis.
Atsakyti
0

m
mini
2011-11-21 15:50:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
pilni dar Gariunai paddielkių,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų