Gabrielius Landsbergis: „žalieji“ gali tapti būsimos koalicijos partneriais

„Tėvynės sąjungos“ - Lietuvos krikščionys demokratų lyderio Gabrieliaus Landsbergio manymu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga į Seimo rinkimus pasukusio vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio ateitis priklausys nuo S. Skvernelio susitarimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi.

Į ministro postą S. Skvernelį delegavusios partijos „Tvarka ir teisingumas“, raginančios trauktis jį iš pareigų, balsas, G. Landsbergio manymu, turės mažai reikšmės:

„Sprendimas bet kuriuo atveju yra S. Skvernelio ir premjero rankose. Būtent jie turi susitarti, ar ministras turi likti ir baigti darbus, ar privalo trauktis. Manau, kad „tvarkiečių“ lyderis ir apskritai ši partija šioje situacijoje nėra reikšmingas žaidėjas.

Nemanau, kad R. Pakso žodis būtų lemiamas. Galiu tik pasidžiaugti, kad S. Skvernelis, kurį gerbiu, kaip asmenį, pasirinko opozicinę partiją. Mano matoma būsima alternatyva dabartinei neskaidriai Vyriausybei yra trys partijos, kurių šiandien nėra valdžioje. Tai Tėvynės Sąjunga, liberalai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Ministro – profesionalo buvimas su „žaliaisiais“ yra labai geras ženklas. Man kalbantis su kai kuriais šios partijos atstovais, susidaro įspūdis, kad ši partija save sieja daugiau su dešiniąja puse. Matau labai daug bendrumo“, - kalbėjo G. Landsbergis.


Rašyti komentarą...
V
Vlasdas
2016-03-25 13:20:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pagalvoju,kad į valdžią nori sugrįžti konservatoriai šiurpas ima.Su jais ateis visokios krizės,naktinės reformos ir kitos blogybės.Negi Lietuvai to reikia?
Atsakyti
0

X
X
2016-03-25 15:38:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gabrieliau, o gal atvirkščiai? TS gali tikėtis, kad taps žaliųjų valstiečių partneriais( bet tik tikėtis).
Atsakyti
0

u
uteniškis
2016-03-26 13:07:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vytuko anūkėlis čianoj ,brač , teisingai provyja . Paksa gal pašnekėja šonan arba pagiriotas ,mat mates ja akys nelyginant Padribonenes. Skvernalis yr nepartinis ir tik priklausa kaip anas dirba, a ja viešinykas - Butkevičius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų