Gabrielius Landsbergis tėškė kritikos valstiečiams

Konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad po Seimo rinkimų turėtų būti suformuota trijų partijų koalicija, nors vieniems iš potencialių partnerių - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai - išsako kritikos dėl nenuoseklumo.

23

„Čia toks desperatiškas blaškymasis, man regis, yra tai, ką dabar matome, matyt, yra didelė panika dėl to, kaip atrodys situacija po rinkimų. Išties praktiškai kasdien mes vis girdime naujus reikalavimus, naujas raudonas linijas braižomas. Jau net sunku susekti, ko dar nenori matyti naujoje Vyriausybėje, kokių dar naujų įdomių idėjų atsineša valstiečiai ir žalieji prie dar kol kas būsimo derybų stalo“, - Žinių radijui penktadienį sakė G.Landsbergis.

„Vakar laidoje išgirdau, kad ir nauji kapitalo mokesčiai bus, ir lenkai koalicijoje bus, ir įvairių kitų dalykų - atrodo kūryba laike vyksta. Atrodo, kad programa viena parašyta buvo kažkada, o dabar rašoma nauja - paskutinių dienų debatų programa. Aš, tiesą sakant, neįsivaizduoju, kaip ta partija ketina ir įsivaizduoja save derybose“, - svarstė Tėvynės sąjungos - lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gabrielius Landsbergis su šeima balsavo seimo rinkimuose

Jis taip pat teigė, kad kalbėdamasis su „valstiečių“ sąrašo lyderiu Sauliumi Skverneliu mato nusiteikimą deryboms ir jo tonas - akivaizdžiai kitoks nei partijos pirmininko Ramūno Karbauskio.

„Nuomonės skiriasi ne tik tarp Sauliaus Skvernelio ir Ramūno Karbauskio, bet akivaizdu, kad partijoje pas juos yra dar daugiau nuomonių skirtumų“, - tikino konservatorius.

G.Landsbergis teigė, kad norėtų sudaryti trijų partijų koaliciją - ne tik konservatorių ir „valstiečių“, bet ir Liberalų sąjūdžio. R.Karbauskis yra sakęs, kad nelabai įsivaizduoja liberalų būsimoje koalicijoje.

„Aš vis dėl to koalicijoje matau tris partijas, man yra svarbus ir liberalų dalyvavimas koalicijoje, aš manau, kad aš kviesiu mūsų bičiulius iš Liberalų sąjūdžio būtent pradėti diskusijas, pokalbius, jų racionalus protas ir racionalūs sprendimai yra svarbūs Lietuvai, akivaizdu, tą rinkėjai išsakė, pasitikėdami jais po korupcijos skandalo, kuris juos ištiko“, - kalbėjo G.Landsbergis.

REKLAMA

Liberalus įvertinęs už racionalumą, valstiečių kai kuriuos reikalavimus jis apibūdino kaip sunkiai suvokiamus protu.

Per pirmąjį Seimo rinkimų turą daugiausiai mandatų iškovojo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, antra liko nedaug atsilikusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Antras rinkimų turas vyks sekmadienį.

 


Rašyti komentarą...
S
Skitas
2016-10-21 10:37:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau tas snarglius labai arogantiškas. O jo darbai daugeliui atsirūgs...
Atsakyti
-5

S
Stasys
2016-10-21 11:45:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad tą jaunuolį vyresnė žmona galutinai išvedė iš proto.
Atsakyti
-2

l
lievatu
2016-10-21 11:35:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuva paversta jankių marionete o tai lietuvai nieko gero nežada tik militarizaciją ir dvasinį bei materialinį skurdą,emigraciją ir demografinį susinaikinimą.Tolesnis socų ir konservų buvimas Lietuvai tragedija, šitie veikėjai su grybu atsakingi kad lietuvos žmonės atsidūrė tokioje apgailėtinoje situacijoje,amerikonai eskaluoja šaltajį karą kad galėtų iškišti ginklus ne tik pribaltams bet ir ukrams,europiecams.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų