VRK socialdemokratei pripažins Seimo nario mandatą

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį pripažins nutrūkusiais mirusio Seimo nario socialdemokrato Juro Poželos įgaliojimus.

Taip pat bus pripažintas mandatas už brūkšnio kandidatų sąraše per 2012 metų rinkimus likusiai Raseinių tarybos narei Onai Babonienei.

Tačiau 2000–2004 metų kadencijos Seime dirbusi O.Babonienė sakė mandato atsisakysianti. „Per mažai laiko, kiek čia belikę, aš nieko gero nepadarysiu. Kodėl tuomet eiti, per trumpas darbo laikas“, – BNS sakė O.Babonienė.

Po jos žemiau sąraše yra Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas, tačiau iš karto mandatas jam nebus pripažintas. Iš pradžių Seimas nutarimu turės patvirtinti, kad mandato atsisakė O.Babonienė.

Pasak Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininko pavaduotojos Lauros Matjošaitytės, kol kas dar neaišku, ar J.Poželos vietą Seime bus užimta, bet kokiu atveju tai nutiktų paskutinėmis kadencijos dienomis.

„Mandatas tenka poniai O.Babonienei, bet ji kalba, kad tikrai atsisakys mandato, tokiu atveju mes siunčiame savo sprendimą Seimui ir Seimas priima atitinkamą nutarimą. Tada mus informuotų. Gali visko būti – kad nebus paskirtas kitas asmuo sąraše, kad nespės prisiekt, o gal ir spės prisiekti“, – BNS sakė VRK narė.

Artimiausias Seimo posėdis vyks lapkričio 3 dieną.

 


Rašyti komentarą...
T
TAI
2016-10-21 08:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
akivaizdu, kad įstatymai parašyti tam, kad plauti pinigus. Logiška, kad likus keliom savaitėm jokių naujų seimūnų neturėtų priimti į seimą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų