Gabrielius Landsbergis pripažįsta: man teks nusileisti

Didžiausios opozicinės partijos – Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS – LKD) – pirmininku savaitgalį perrinktas 35 metų Seimo narys Gabrielius Landsbergis teigia nesitikėjęs tokios svarios pergalės ir žada konservatorių bendruomenę suvienyti bei atverti visuomenei.

25

„Visi trys kandidatai buvo pasakę, kad mato tolimesnį darbą bendrai. Žinoma, reikės diskutuoti, kaip tai vyks – kokiuose projektuose ar pozicijose. Tačiau neabejoju, kad rasime būdą, kaip dirbti ir suvienyti idėjas bei skirtingas pozicijas. Jos visos yra naudingos stipriai Lietuvos dešinei. Palaikau P. Saudargo mintį, kad reikia atsigręžti į regionus ir dirbti su žmonėmis, kurių kol kas dar nesame pasiekę.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai pašiepė Gabrielių Landsbergį: sulygino su Donaldu Trumpu

Pritariu Žygimanto Pavilionio minčiai, kad turime dirbti su iš Lietuvos išvažiavusiais emigrantais, bandyti juos grąžinti. Taip pat man priimtinos Mykolo Majausko idėjos dėl socialinio jautrumo, smurto prieš vaikus stabdymo ir panašiai. Visi šie dalykai tikrai gali rasti vietą mūsų atsinaujinusioje partijoje“, - LRT laidoje „Dėmesio centre“ sakė G. Landsbergis.

„Suprantu, kad žmonės turi savo nuomonę ir nuostatas, tačiau aš nebijau išsakyti ir savo nuostatas. Susitinkame pusiaukelėje – kartais arčiau mano pozicijų, kartais man tenka ir teks nusileisti. Esminė nuostata, kad Tėvynės sąjungoje mes nebeliksime prie savo startinių pozicijų, suprasime, kad turime artėti prie vidurio. To vidurio visiems ir linkiu“, - taip pat sakė partijos pirmininkas.

Atitolo nuo konkurentų

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad per savaitgalį vykusius tiesioginius partijos pirmininko rinkimus jis surinko 5539 arba 62 proc. balsų. Antroje vietoje liko Seimo narys Paulius Saudargas, gavęs 1696 arba 19 proc. balsų, trečias – buvęs diplomatas parlamentaras Žygimantas Pavilionis, surinkęs 1065 arba 12 proc. balsų, ketvirtas – Seimo narys Mykolas Majauskas su 577 arba 7 proc. balsų.

Rinkimuose dalyvavo 8987 arba 57,83 proc. balsavimo teisę turinčių konservatorių.

Pagal TS–LKD įstatus, partijos lyderio rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu balsuoti atėjo daugiau kaip pusė galinčiųjų balsuoti ir jeigu kuris nors kandidatas surinko daugiau kaip pusę jų balsų.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2017-02-15 08:36:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasikėlęs pacukas.... Kokių dar cirkų pamatysim?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų