G. Landsbergis: prezidento siūlymai turi būti svarstomi kartu su biudžeto peržiūra

Opozicijos lyderis konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad prezidento pasiūlymai dėl darbo mokesčių mažinimo ir papildomų išmokų šeimoms su vaikais turi būti svarstomi peržiūrint biudžetą.

„Dar praeitos savaitės susitikime su prezidentu minėjau, kad be nematant viso biudžeto tokį dovanų lietų sunku vertinti. Tikimės, kad prezidentas pareikalaus, kad jo pasiūlymai būtų svarstomi kartu peržiūrint ir biudžetą“, – BNS penktadienį sakė G. Landsbergis.

Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pasiūlė laikinai sumažinti darbo mokesčius ir skirti vienkartines išmokas šeimoms su vaikais, siekiant skatinti ekonomiką krizės metu.

Papildomą 500 mln. eurų paketą prezidentas pateikė, kai pasirašė Seimo priimtą įstatymą dėl vienkartinių 200 eurų išmokų pensininkams ir kai kurioms kitoms socialinėms grupėms.

Opozicija ne kartą ragino Vyriausybę pateikti Seimui atnaujintą valstybės biudžetą. Premjeras ir finansų ministras sako, kad tokio poreikio dabar nėra.


Rašyti komentarą...
z
zydas
2020-05-15 15:48:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Plaukus gejus labiau susilaizyk grazuoli susiktas aferiste
Atsakyti
0

A
Austeje
2020-05-15 16:29:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netavo smirdazydi gabriuk mokinti prazidenta tu nupezusio ožio išpera proto pasisemk pas VERYGA ARBA PAS austeje brudas koncervas,,,,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų