G. Konteniui primintos žiaurios nuodėmės: ar tai pasmerks vaikžudį bausmei iki gyvos galvos?

Pirmadienį Kauno apygardos teisme teisiamieji dėl 4-mečio Matuko nužudymo – vaiko motina Monika Kaziukaitytė ir jos tuometinis sugyventinis Gediminas Kontenis – turėjo paskutinę galimybę pasisakyti prieš teisėjus.

41

M. Kaziukaitytės kalba buvo trumpa. Jauna moteris dar kartą pakartojo, kad yra nekalta. Anot jos, mirtinus smūgius sudavė būtent G. Kontenis. Savo ruožtu G. Kontenis posėdžių salėje kalbėjo beveik valandą. Jis visą kaltę vertė ant M. Kaziukaitytės pečių.

„Ji nužudė vaiką, o aš esu kaltas nebent dėl to, kad pražudžiau jį. Nesustabdžiau jos, laiku neiškviečiau pagalbos“, - teigė G. Kontenis. Jo ilga kalba vis nutrukdavo dėl staigių paties teisiamojo emocijų proveržių. Ar savo susigraudinimais G. Kontenis siekė paveikti teisėjus, tebūnie lieka atviru klausimu...

Jokių staigmenų

Prieš kelias dienas 17 metų įkalinti M. Kaziukaitytę ir iki gyvos galvos nuteisti G. Kontenį pasiūlęs Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Vytautas Gataveckas naujienų portalui tv3.lt pirmadienį teigė, kad per teismo posėdį jokių staigmenų neįvyko.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Keturmečio Matuko budeliai pila purvą vienas ant kito

„Net neturėjau priežasčių dėl ko replikuoti į advokatų ir kaltinamųjų pasisakymus. M. Kaziukaitytė apskritai beveik nekalbėjo. O G. Kontenis kažkur valandą skaitė savo kalbą. Jis atliko „savąjį“ išsamų įrodymų tyrimą.

Tačiau esmė tame, kad ir toliau jie kaltino vienas kitą. Advokatai taip pat laikėsi tų pačių pozicijų – jų ginamieji nekalti, o bausmės turi sulaukti priešinga pusė. Jokių naujų motyvų per šį teismo posėdį pateikta nebuvo“, - teigė V. Gataveckas.

Anot prokuroro, tai reiškia, kad birželio pabaigoje teismas turėtų skelbti nuosprendį šioje rezonansinėje byloje.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Namas Kėdainiuose, kuriame įvyko skaudi tragedija

Senos nuodėmės

M. Kaziukaitytę atstovaujantis advokatas Sigitas Štaraitis savo ruožtu toliau tikino, kad jo klientė yra nekalta, o dėl žiauraus nužudymo bausmės turėtų sulaukti tik G. Kontenis:

„Per šį teismo posėdį prašiau visiškai išteisinti M. Kaziukaitytę. Jai siūlomą bausmę vertinu neigiamai. Nėra pakankamai įrodymų, kurie leistų teigti, kad ji nužudė savo vaiką. Ji niekada nepripažino paties smurto fakto. Antras dalykas, G. Kontenio parodymai duodami prieš ją nėra nuoseklūs.

REKLAMA

Lyginant parodymus nuo pat pirmos dienos iki šios paskutinės kalbos teisme jie keitėsi. G. Kontenis teigė, kad dėl vaiko mirties apskritai nėra kaltas. Nors ikiteisminiame tyrime davė visiškai kitus parodymus. Jis painiojosi ir kalbėdamas apie narkotikų vartojimą.“


Rašyti komentarą...
o
onutė
2018-06-06 13:28:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas encifalitinės erkes reikia naikint taip kaip jie sunaikino tą nuostabų vaikelį.Labai liūdna,kad mes dar juos turėsim maitint ir suteikti visas paslaugas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų