Socialdemokratų partijoje (LSDP) vyksta vidinis kandidatų į rinkimų sąrašą reitingavimas. Kol kas nelabai kokie yra ministro pirmininko, LSDP vadovo Gedimino Kirkilo rezultatai - daugumoje partijos skyrių jis nepatenka į pirmąjį dešimtuką, rašo „Lietuvos žinios“.

Socialdemokratai, kaip, beje, ir daugelis kitų partijų, vietos skyriuose sudarinėja rekomenduojamų rinkimuose į Seimą iškelti kandidatų sąrašus. Kitame etape vietos skyrių sąrašų pagrindu, susumavus kiekvienam politikui skirtus balsus, bus sudarytas ir paskelbtas bendras partijos rinkimų sąrašas. Kaip LŽ teigė patys socialdemokratai, natūralu, jog kiekvienas miestas ir rajonas stengiasi kuo daugiau balsų skirti savo krašto politikams, tačiau bene pirmą kartą taip mažai palankių vertinimų sulaukė pagrindiniai partijos lyderiai.Nelabai populiarus tarp saviškių

Vakar iki pietų visi LSDP skyriai, to nepadarę anksčiau, privalėjo pateikti savo rekomenduojamų kandidatų pavardes. Socialdemokratų nuomones planuojama apibendrinti iki rugsėjo 6 dienos.

LŽ duomenimis, kol kas didžiojoje dalyje partijos skyrių G.Kirkilas nebuvo įtrauktas į populiariausiųjų šalies socialdemokratų dešimtuką. Tiesa, tokia padėtis dar gali pasikeisti, kai bus apibendrinti visų LSDP skyrių pasiūlymai ir jei suveiks nerašytas principas, jog partijos vadas privalo būti pačioje kandidatų į Seimą sąrašo viršūnėje.

REKLAMA

Neprisimena partijos lyderio vietos


Socialdemokratų Vilniaus skyriaus pirmininkas Romas Adomavičius sakė neprisimenantis, kelintoje vietoje partijos nariams atlikus reitingavimą populiariausiųjų sąraše atsidūrė G.Kirkilas. „Neprisimenu, - sakė R. Adomavičius, - bet tikrai ne pirmoje.“ Jis taip pat negalėjo prisiminti ir to žmogaus, kurį savo lyderiu rinkimų sąraše norėtų matyti sostinės socialdemokratai.

Kaune buvo sudarytas trisdešimties partijos kandidatų į Seimo narius sąrašas. Čia pirmosios pozicijos atiteko Gintautui Labanauskui, Orintai Leiputei, Birutei Vėsaitei ir Romaldui Rabačiui. LŽ žiniomis, G.Kirkilo pavardės pirmajame Kauno socialdemokratų patvirtinto sąrašo dešimtuke nėra. „Tai mūsų partijos reikalas ir vidinė skyriaus pozicija.

G.Kirkilas siūlomas atskiru sprendimu. Paskelbėme pirmųjų asmenų pavardes, o detalizuoti kitų niuansų nevertėtų“, - sakė atostogaujantį LSDP Kauno skyriaus pirmininką pavaduojantis Antanas Ivanauskas.


Rašyti komentarą...
A
Arvydas
2008-08-16 15:12:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kirkila-velniop!
Atsakyti
0

a
anarchy
2008-08-16 19:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiandien pažiūrėjau kaip ponas Kirkilas angliškai kalba, tai pasakyčiau neblogai nesudėtingomis temomis ir tai rodo, kad jis turi potencialo, nes nestovi vietoje, o tobulina save. Kitose srityse jis kaip ir visi turi savo minusų ir pliusų.
Atsakyti
0

V
Viktorija
2008-08-17 05:46:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jis ir neblogas vyras būtų, bet kaip Premjeras -silpnas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų