Neretai įžeidinėjimų arena tampantys Klaipėdos miesto tarybos posėdžiai įsiutino etikos sargus. Jie tikina, kad ateityje nepraustaburniai politikai bus dažniau statomi prie gėdos stulpo.

Vakar Klaipėdos miesto tarybos Etikos komisija nesiryžo nulinčiuoti   Tarybos nario Naglio Puteikio, kurio elgesys buvo pripažintas neetišku, tačiau juristai politiką „ištempė“.

„Tarybos narys Naglis Puteikis įžeidė mane, sakydamas žodžius „taip vadinamo savivaldybės tarnautojo, ot koks stilius buvo, toks ir liko, toks pusiau reketininkas, durną veidą nutaisęs, reiškia, rankom pieštu kelio ženklu“, - praėjusiais metais etikos sargams skundėsi buvęs savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento direktorius Alfonsas Šimkus.

Politikų dorovės prievaizdai nutarė, kad N. Puteikis pažeidė etikos principus, tačiau už tokį sprendimą balsavo tik 4 iš 9 komisijos narių, o tai pažeidė tvarką, nes balsuoti turėjo dauguma.

„Mes nesvarstėme to klausimo. Po to, kai bus patvirtinti nauji komisijos veiklos nuostatai, galime grįžti prie jo. N. Puteikis tikrai gali dažniau sulaukti mūsų dėmesio, nes turi liautis tokia retorika, įžeidinėjimai. Ir per praėjusį posėdį N. Puteikis be skrupulų posėdžio metu merui Rimantui Taraškevičiui tiesiai šviesiai paliepė užsičiaupti“, - sakė Etikos komisijos pirmininkė Alina Velykienė.

REKLAMA

Pagal naujus nuostatus, kuriuos dar turi patvirtinti Taryba, į skundą privaloma bus reaguoti ne vėliau kaip per 10 dienų, o tyrimą atlikti ne vėliau kaip per 30 dienų.

„Bus tiriama atsižvelgiant į rašytinę informaciją - skundą ar publikaciją spaudoje. Svarstysime ne tik Tarybos narių elgesį, bet ir nedalyvavimą posėdžiuose“, - pridūrė ji.Denisas Nikitenka


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų