Estijoje per parą testais patvirtinti 9 nauji COVID-19 atvejai

Estijoje per praėjusią parą testais patvirtinti devyni nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, bet neužregistruota nė vieno naujo mirties atvejo.

Per praėjusias 24 valandas šalyje atlikti 1 677 testai dėl COVID-19, iš kurių devynių rezultatai buvo teigiami, pranešė Sveikatos apsaugos departamentas.

Iš viso Estijoje jau atlikti 51 188 pirminiai testai, kurių 1 666 (3,3 proc.) rezultatai buvo teigiami.

Trečiadienį ryte ligoninėse buvo gydomi 89 COVID-19 pacientai, 10-iai iš jų prijungti dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai. Iš ligoninių išrašyti 236 žmonės.

Iš viso Estijoje nuo koronaviruso mirė 50 žmonių.

Sveikatos apsaugos departamento krizių štabo medicinos vadovas Arkadijus Popovas savo ruožtu pranešė, kad Estijos sostinėje viruso užsikrėtimo atvejų pikas jau praėjo.

„Nors praėjusią savaitę buvo rimtas susirūpinimas dėl infekcijos kreivių elgesio, dabar jau galima pastebėti tam tikrą teigiamą dinamiką“, – Talino miesto savivaldybės tarybos spaudos konferencijoje sakė A. Popovas ir pridūrė, kad užsikrėtimo atvejų pikas sostinėje buvo pasiektas balandžio 16–20 dienomis.

A. Popovas pabrėžė, kad vaizdas dar tikrai nėra idealus ir kad į problemą reikia ir toliau žiūrėti rimtai.

„Kalbant apie planuojamus renginius ir tam tikrą apribojimų sušvelninimą, prašau vadovautis sveiku protu. Jei treneriai nori organizuoti treniruotes lauke, jie turi pasirinkti tokias sporto šakas, kurios neskatina viruso plitimo“, – teigė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų