Eligijus Masiulis: aš tiek papasakosiu, kad Lietuvoje bus įdomu gyventi

Buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis po partijos valdybos priimtų sprendimų pareiškė tikintis, kad jo pasitraukimas didžiulių neigiamų pasekmių partijai neturėtų turėti. Jis taip pat pareiškė, kad dabar visas jėgas skirs savo tiesos įrodymui.

Savo pirma užduotimi Eligijus Masiulis dabar laiko bendradarbiavimą su teisėsauga ir kuo greitesnį situacijos išsiaiškinimą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. STT pareigūnai daro poėmius E. Masiulio kabinete

„Pirmiausiai nenoriu dėl man mestų didelių, rimtų kaltinimų slapstytis už partijos pirmininko ar Seimo nario mandato, noriu kaip paprastas Lietuvos Respublikos pilietis teisinėje valstybėje civilizuotomis teisinėmis priemonėmis įrodyti savo tiesą ir pasiekti teisingumą“, – sakė politikas.

Anot jo, Liberalų sąjūdis ir jam pasitraukus gerai funkcionuos.

„Aš tikrai noriu ir tikiu, kad Liberalų sąjūdis nėra vieno politiko arba vieno lyderio partija. Yra daug tikrai padorių, gerų, stiprių asmenybių ir man atrodo, kad mano laikymasis toliau už Liberalų sąjūdžio vairo iš tikrųjų pakenktų partijai. Todėl aš kaip sveiko proto racionalus žmogus priėmiau tokį sprendimą. Ir tikrai viliuosi ir tikiu, kad tai padės partijai toliau eiti į rinkimus, ruoštis rinkimams ir turėti gerus rezultatus“, - pareiškė politikas.

REKLAMA

Galiausiai žurnalistų paklaustas apie jam pareikštus įtarimus ir, ar jis iš tikrųjų ėmė kyšį, politikas pažadėjo atskleisti daug informacijos, kai tik galės.

„Aš norėčiau Jums labai daug ką pasakyti, ir aš jums pasakysiu, bet kai ateis laikas tam tikras. Šiandieną, deja, aš negaliu dėl tam tikrų proceso reguliavimo dalykų sakyti. Tačiau aš galiu tiktai užtikrinti, kad sieksiu teisinėmis priemonėmis įrodyti savo teisingumą ir paneigti man mestus įtarimus. […] Jūs patikėkit manim, ateis laikas, aš tiek daug papasakosiu, kad tikrai Lietuvoje bus įdomu gyventi daug kam“, - teigė. E. Masiulis.

tv3.lt primena, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba ketvirtadienį pranešė tirianti įtarimus, kad verslo koncerno „MG Baltic“ atstovai E.Masiuliui perdavė 100 tūkst. eurų kyšį. Tą pačia dieną politikas pareiškė pasitraukiantis iš partijos pirmininko posto, atsisakantis Seimo nario mandato. Opozicinio Liberalų sąjūdžio valdyba penktadienį Vilniuje nusprendė, kad partijos vairą iš Eligijaus Masiulio, kuris sulaukė įtarimų dėl kyšio ėmimo, laikinai (iki suvažiavimo birželio 11 dieną) perims Antanas Guoga.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Girtas vairuotojas taranavo STT automobilį ir sugadino slaptą operaciją

 

 


Rašyti komentarą...
G
Grąsinimas?
2016-05-13 14:23:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš jo pasisakymo aišku, kad jis grąsina ir šantažuoja atskleisti dar daugiau pavardžių, ypač galingų asmenybių pavardžių, nes jos jį pavedė, paaukojo ir pakišo. Įdomu, jeigu jis neapsigalvos, bet greičiausiai apsigalvos, o gal bus kaip ūsui?
Atsakyti
-1

P
PATARIMAS GUOGAI
2016-05-13 15:51:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
TIK KVAILI MASIULIAI VAGIA PO 100000 JEWRU ,GUOGELI VARYK PO VISA MILIJONA ,GRYBO NEIPERKAMA TEISESAUGA TOKIU VAGIU JAU NEIKANDA
Paimi koki nors Operos ir baleto teatra - kaltu nera............Dramos teatra - kaltu nera......"Mailiaus byla" - kaltu nera.Visagino AE - kaltu nera..............Zemutine pili - kaltu nera............Zuoko , Gedimino prospekto plyteles- kaltu nera......Mazeikiu nafta- kaltu, 400 mln lt kubibiliaus-sikmoko vagystes energetikoje, nera ..........Abromaviciaus susprogdinimas kaltu nera........Brazuoles tiltas kaltu nera........... Matuzo vagystes kaltu NEBUS.....O dabar atvirksciai - pvz. p. A.O pavoge is kaimynes vista ir apgadino tvora - kaltas - 1.5 m. nelaisves:-)))))))))))) ir t.t. Pamoka visiems mums, kurie nutaria pralobti - vokime tik milijonus....teisesauga nezinos ka sakyti, nes mus gins "geriausi" advokatai, o ka paskiria Grybas, atsiprasau, prezidente i prokurorus - KALTU NERA
Vilniaus Seskines mikrorajone prie prekybos centro „Iki“ esancioje turgavieteje savo uzaugintais serbentais prekiaves pensininkas ne tik buvo sulaikytas bei su antrankiais pristatytas i policijos komisariata, bet ir del savo elgesio privalejo aiskintis teisme,nubaustas 300lt.
Atsakyti
0

A
Arvis61
2016-05-13 15:44:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Masiuli pagyvenk uz minimuma suprasi,kad ir dabar idomiai gyvenasi :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų