Egidijaus Dragūno efektas arba, kaip Selui taip „nesiseka“ su policija

Skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas-SEL parą praleido areštinėje po jau eilinio konflikto su policijos pareigūnais. Šįkart jis buvo sustabdytas, nes vairuodamas savo „Bentley“ kalbėjo mobiliuoju telefonu.

Už tokį pažeidimą jam daugiausia būtų grėsusi 90 eurų bauda, bet viskas gražiuoju neišsisprendė. E. Dragūnas pasipriešino policijos pareigūnams, bandė trenkti rankomis ir spirti kojomis, todėl atsidūrė areštinėje.

Už šį pažeidimą dainininkui gresia baudžiamoji atsakomybė. E. Dragūnas šįkart gali būti nubaustas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. E. Dragūnui konfliktai su teisėsaugos pareigūnai nėra naujiena.

Vijosi iki pat namų

Beveik prieš metus, 2019-ųjų rugsėjo 6-ąją, policijos pareigūnai vijosi E. Dragūno vairuojamą „Lamborghini“, kai šis nepakluso reikalavimui sustoti. Pareigūnams bėglį pavyko sustabdyti tik E. Dragūnui sustojus nuosavo namo kieme.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egidijus Dragūnas vėl įkliuvo pareigūnams

Policijos reikalavimui sustoti tuomet nepaklususiam atlikėjui pareigūnai skyrė dvi nuobaudas. Buvo išrašyti du protokolai: dėl nesustojimo ir policijos teisėtų reikalavimų nevykdymo.

2019 metų gruodį skandalingasis atlikėjas E. Dragūnas išgirdo teismo nuosprendį dėl rugsėjo mėnesio pradžioje įvykusio incidento.

Teisėjas Rolandas Bužinskas teigė, kad į namus vykdamas ir pareigūnams nesustojęs E. Dragūnas įstatymų nepažeidė. Vis dėlto už pareigūnų nurodymų nevykdymą jam skirta 110 eurų bauda.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skandalų Dragūnas paruošė staigmeną: visi išgirs tai kitą savaitę

2019-ųjų vasarą E. Dragūnas vėl buvo atsidūręs dėmesio centre. Liepos 12-ąją Šilo gatvėje esančius atlikėjo namus apsupo gausios pareigūnų pajėgos. E. Dragūnas tuo metu buvo namo viduje.

Krata vyko dėl neva apgaulingos apskaitos tvarkymo. Ją atliko ekonominių nusikaltimų tyrimų tarnyba.

Girtas prie vairo

2019 metų sausio pabaigoje Selą vėl buvo sustabdę policijos pareigūnai. Atlikėjas ir vėl vairavo neturėdamas tam teisės.

REKLAMA

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dainininkas Egidijus Dragūnas teisme

Prabangų „Mercedes Benz“ automobilį vairuojantį E. Dragūną-SEL sostinėje pastebėjo pareigūnai. Tačiau jo sustabdymas užtruko – kol policija pasivijo jo automobilį, vyras iš jo išlipo ir nuskubėjo į netoliese esančią parduotuvę. Atlikėjo automobilį iš jo perėmė draugas.

Dainininkas teisės vairuoti buvo netekęs jau kurį laiką. 2018 m. rugpjūčio mėnesį jį buvo sustabdžiusi policija Klaipėdoje.

Tąkart girtas E. Dragūnas buvo sulaikytas visai ne atsitiktinai – pareigūnams buvo pranešta apie chuliganiškai važiuojantį kabrioletą. Jo vairuotojas pavojingai manevravo ir lenkė kitus automobilius.

Ir nors tai, kad yra girtas, atlikėjas neigė (sakė, jog alkoholio matuoklis galėjo parodyti tokius skaičius dėl naudojamų inhaliacinių vaistų), iš tiesų jam nustatytas lengvas girtumas – dėl to atimtas ir vairuotojo pažymėjimas.  

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egidijus Dragūnas šiandien atgavo teisę vairuoti

„Žinokite, kad aš tik dabar išėjau iš Klaipėdos ligoninės. Turėjau pūsti į alkotesterį, kurį turiu štai dabar rankoje. Įpūčiau 0,4 promilių. Aš vakar buvau ligoninėje, man bronchitas nustatytas, naudojau inhaliatorių. Aš pats realiai nežinau, kaip čia paaiškinti, važiavau su vaiku.

Aš žinau, kad yra viršyta riba, bet aš galvoju, kad čia turbūt yra kažkokie preparatai. Na, žinokite, tokioje situacijoje aš esu pirmą kartą. Buvau sulaikytas Klaipėdoje“, – tuomet kalbėjo E. Dragūnas.

Konfliktas su kovotoju

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2019-ųjų rudenį „Siemens“ arenoje vyko jau tradicinis „KOK’80“ turnyras. Aistros tąkart virė ir užkulisiuose, kur santykius aiškinosi ir grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas.

Vienoje kovoje Arnoldas Misiūnas kovėsi su Ivanu Cybulskiu. Tada iškritęs iš ringo A. Misiūnas susidūrė su pirmose eilėse sėdėjusiu E. Dragūnu. Vyrai persimetė keliais žodžiais, bet tuo metu nebuvo įmanoma suprasti, apie ką šie kalbėjo. Vis tik internete po kovos išplitęs vaizdo įrašas rodo, kad tarp jų įvyko konfliktas. Į rūbinę po kovos atėjęs skandalingas dainininkas išplūdo A. Misiūną.

REKLAMA

„Tu mane supratai? Aš tave išp**iu į šikną, jeigu tu man dar kažką pasakysi. Tu bl*t, kaip tu man drįsti pid**aste kalbėti. Aš bl*t su nakolkėm, aš autoritetas esu. Aš grįšiu tuoj, tu man b*bį čiulpsi. Supratai mane, pid**ase bl*t? Ar supratai mane? Aš tave išp**iu na*ui. Morališkai belekaip. Supratai bl*t?““, – tada rėkė E. Dragūnas.

Tarp jo ir kovotojo nuolat stovėjo žmogus, bandęs raminti dainininką. A. Misiūnas šio prašė išvesti E. Dragūną. Matyt dainininką įsiutino kovotojo žodžiai šalia ringo. Savo tiradoje jis pašiepė visą kūną tatuiruotėmis papuošusį A. Misiūną ir bandė parodyti viršenybę.

Selo konfliktą su kovotoju Misiūnu žiūrėkite vaizdo įraše:

Vidutinis girtumas

Muzikos žvaigždė 2016 m. spalio 22-osios naktį apie 2.30 val., Vilniuje, Rinktinės g., iš pravažiuojančio automobilio „Audi“ keleivio pusės pro atidarytą langą iškišo abi rankas ir rodė nepadorius gestus, rėkdamas „čia jums, „mentai“, nekenčiu jūsų“.

Sustabdžius automobilį ir pareigūnui priėjus prie keleivio pusės, E. Dragūnas parodė pareigūnui nepadorų gestą, o priėjus žurnalistams prie automobilio, jiems buvo parodytas tas pats nepadorus gestas.

Teisę vairuoti dvejiems metams ir dviem mėnesiams Selas buvo praradęs 2015 metų gruodžio 9 dieną. Tąkart atlikėjas neblaivus sustabdytas Vilniuje. Policijos patruliai jį sustabdė Gedimino prospekto ir T. Vrublevskio gatvių sankryžoje.

E. Dragūnui nustatytas 1,65 promilės girtumas. Tai – vidutinis girtumo laipsnis. Atlikėjas buvo nubaustas administracine tvarka. Pagal dabar galiojančius įstatymus jam būtų iškelta baudžiamoji byla už vairavimą išgėrus.

Per vieną teismo posėdį 2017 m., prašydamas grąžinti teisę vairuoti, E. Dragūnas teisėjams dievagojosi, kad iš klaidų pasimokė. Kaip rodo aprašyti E. Dragūno incidentai, garsiam atlikėjui dar reikia mokytis ir mokytis.


Rašyti komentarą...
c
cdf
2020-09-01 17:22:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokie nepasimoko tol, kol adekvačios bausmės negauna
Atsakyti
0

J
Jonas
2020-09-01 17:43:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į galvą išrašytų policija gerai tai apsiramintu. Bet gerai duoti reikia. Niekas ne pamoko išgamos.
Atsakyti
-2

X
Xulicija
2020-09-01 18:26:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supizdino Sel'ą
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų