Du pensininkus pražudęs neblaivus pareigūnas išsisuko nuo įkalinimo bausmės

Panevėžio teismas išnagrinėjo plačiai po šalį nuskambėjusią avarijos bylą, kai girtas ilgametis kriminalistas Valerijus Salmanas Panevėžyje pėsčiųjų perėjoje mirtinai partrenkė senjorų porą, o kartu ėjusį jų giminaitį iš Nidos sunkiai sužalojo.

Po tragiškos avarijos iš tarnybos atleistas pareigūnas nuo kalėjimo išsisuko. Už tai, kad atgailavo ir savo kaltę pripažino nuteistas lygtinai.

Tv3.lt primena, kad pernai rugsėjį įvyko kraupi avarija, kurios metu 46-erių pareigūnas nepastebėjo į gatvę įžengusių trijų žmonių ir juos parbloškė. 86-erių moteris tuomet žuvo iškart, dvejais metais jaunesnio sutuoktinio gyvybė po poros valandų užgeso ligoninėje, o kartu su jais per perėją ėjęs moters brolis iš Nidos buvo sunkiai sužalotas.  Po avarijos pareigūno kraujyje rasta 1,72 promilės alkoholio.

Teisme vyras tikino tądien garaže remontuodamas automobilį išgėręs apie litrą alaus. Tris žmones V. Salmanas nutrenkė jau važiuodamas namo iš garažo, pėsčiųjų perėjoje netoli „Cido“ arenos. Tačiau dabar buvęs pareigūnas gali kiek lengviau atsikvėpti. Teismas avarijos kaltininką pripažino kaltu skirdamas 4-erius metus nelaisvės, tačiau bausmės vykdymą atidėjo.


Rašyti komentarą...
P
PP
2015-06-17 12:06:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip tik valdininkas ,tai LR pirmos grandies teismai realios bausmės ir neskiria. Gal tai daro pažintys ,gal pinigai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų