Žinojusi, kad prieš dieną sukčiai apgavo 87-erių kaimynę, netikėtai išgirdusi pokalbį, kad sukčių pasiuntinys kėsinasi apgauti kitą kaimynę, moteris ne tik pakvietė policiją, bet ir uždarė pasiuntinį bute, atėmė mobilųjį telefoną.

Rugpjūčio 2 d. Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, gyvenančiai 74-erių panevėžietei fiksuotojo ryšio telefonu paskambinęs sukčius pranešė apie anūko tariamai sužalotą žmogų. Močiutė buvo pasirengusi pasiuntiniui atiduoti 1 000 litų ir jo sulaukė. Vyriškiui iš paskos atėjusi kaimynė užtrenkė duris, atėmė mobilųjį telefoną ir pakvietė policiją, praneša Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešųjų ryšių grupė.

Budri kaimynė rugpjūčio 1 d. guodė kitame bute gyvenančią 87-erių močiutę, atidavusią pasiuntiniui 2 500 litų už tariamai anūkės draugo sužaloto žmogaus gydymą.

Moteris, kieme pastebėjusi vyriškį ir išgirdusi jo pokalbį telefonu, nedvejodama nutarė neleisti apgauti ir kitos močiutės, todėl nuėjo paskui vyriškį į kaimynės butą.

Šokiruotas neblaivus (nustatytas daugiau nei 3 promilių girtumas) įtariamasis, nesitikėjęs būti sučiuptas, nesipriešino. Ne kartą anksčiau teistas už vagystes, plėšimus, tik prieš metus iš įkalinimo įstaigos grįžęs panevėžietis V. F., gimęs 1976 m., atsidūrė areštinėje, teisme bus sprendžiamas kardomosios priemonės – suėmimo – skyrimo klausimas.

REKLAMA

Rugpjūčio 1 d. apgauta senolė skriaudėją atpažino. Įtariama, kad V. F. ateidavo paimti pinigų iš anksčiau apgautų pagyvenusių moterų.

„Saugi kaimynystė“, vis labiau įsitvirtinanti Panevėžyje, duoda rezultatų – šįkart neabejingos kaimynės dėka nuo neapgalvoto žingsnio apsaugota močiutė.

Sukčių pasiuntinio sulaikymas, tikėtina, padės atskleisti ir kitus analogiškus nusikaltimus.


Rašyti komentarą...
S
Saunuole
2011-08-04 00:00:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuole moteriske, daugiau tokiu zmoniu!
Atsakyti
0

m
mama
2011-08-04 10:32:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuole mociute!! respektas jai! daugiau tokiu!!! :)
Atsakyti
0

a
as
2011-08-04 22:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
va cia tai saunuole mociute:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų